d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev15859606162594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 3 2010 05:25pm
Quote (roft @ 4 Jul 2010 00:14)
potrzebuje koszule z dlugim rekawem, za jakimi firmami sie rozgladac?
jedna w krate, jedna gladka, ciemna (niebieski/fiolet/czarny/szary/granatowy)
z gory dzieki :wub:


szkoda ze u nas nie ma helliestera :<
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jul 3 2010 05:27pm
Quote (RooFtii @ Jul 3 2010 11:25pm)
szkoda ze u nas nie ma helliestera :<


kupilem dzisiaj okularki + koszulka w tk-maxxie B)
pozniej wrzuce pic
moje >>>>>>>>>>>>> twoje B)
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 3 2010 05:31pm
Quote (saszas @ 4 Jul 2010 00:27)
kupilem dzisiaj okularki + koszulka w tk-maxxie B)
pozniej wrzuce pic
moje >>>>>>>>>>>>> twoje B)


tez musze sie do tk maxxa wybrac nuedlugo
jakie okularki? i tak moje > wasze B)
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jul 3 2010 05:41pm
Quote (roft @ Jul 3 2010 11:31pm)
tez musze sie do tk maxxa wybrac nuedlugo
jakie okularki? i tak moje > wasze B)


numuszki, klasik, gorna oprawka w delikatnym uku.
jutro perdolne pic.
oklularki moje >>>>> wszystkie
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jul 4 2010 03:52am
Quote (roft @ Jul 3 2010 10:14pm)
potrzebuje koszule z dlugim rekawem, za jakimi firmami sie rozgladac?
jedna w krate, jedna gladka, ciemna (niebieski/fiolet/czarny/szary/granatowy)
z gory dzieki :wub:


Serio fajne koszule można znaleźć tez w Top Secret (jak ktoś lubi), bo ja osobiście kupiłem tam błękitną z której jestem strasznie zadowolony. Widziałem tam też czarne, szare, fioletowe ze starej i nowej kolekcji, ale również w kratkę nie brakuje.
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 4 2010 05:36am
Quote (saszas @ 4 Jul 2010 01:41)
numuszki, klasik, gorna oprawka w delikatnym uku.
jutro perdolne pic.
oklularki moje >>>>> wszystkie


hahaha ok to czekam na foto ; DD
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jul 5 2010 07:43am
2 koszulk, portfel - jedna z House'a , druga z Cropp'a, portfel również. Osobiście ta z House'a bardziej mi się podoba.
Cena śmieszna 19.90zł , druga tyle samo, portfel zaś 9.99 :) .

I jak ?





Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 5 2010 07:46am
Quote (Sahin @ 5 Jul 2010 15:43)
2 koszulk, portfel - jedna z House'a , druga z Cropp'a, portfel również. Osobiście ta z House'a bardziej mi się podoba.
Cena śmieszna 19.90zł , druga tyle samo, portfel zaś 9.99 :) .

I jak ?

http://img706.imageshack.us/img706/1293/p1030081k.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/7625/p1030079j.jpg

http://img541.imageshack.us/img541/7726/p1030080b.jpg


straszna chujowizne teraz maja w housie i croppie ;p
XXL - LOL ; DD
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jul 5 2010 07:48am
Quote (RooFtii @ Jul 5 2010 01:46pm)
straszna chujowizne teraz maja w housie i croppie ;p
XXL - LOL ; DD


hahah ;dd, sie dziwiłem że na mnie taki rozmiar a jednak.
Wiem że mają , imo ta seria w housie z krajami to porażka :) .
Member
Posts: 10,099
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 5 2010 07:50am
musze stwierdzic iz chujowe one sa ; D
/e: ale dobry kocyk masz :wub:

This post was edited by kraSiu on Jul 5 2010 07:50am
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162594Next
Add Reply New Topic New Poll