d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev158596061621383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 4 2010 05:51am
A ja mam takie pytanie, bo instalowałem Cs na lapku a tam mam windowsa 7 i nie mozna grać ;/
czy idzie to jakoś naprawić czy nie ma innej opcji ?
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2010 07:04am
w jakiego cs'a graja ludzie z jsp i jakie serwery polecaja?
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 4 2010 07:05am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2010 01:04pm)
w jakiego cs'a graja ludzie z jsp i jakie serwery polecaja?


Cs 1.6 oczywiscie steam, noi i Kuznia Talentów server :D
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Nov 4 2010 07:08am
1.6 steam na siódemce mi śmiga :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2010 07:08am
Quote (Hasz @ Nov 4 2010 02:05pm)
Cs 1.6 oczywiscie steam, noi i Kuznia Talentów server :D


wolalbym raczej serwery dla mniej uzdolnionych graczy ktorzy nie musza tlumaczyc braku skilla wpisujac sobie "rozgrzewka" w nickname..

Quote (DivineHero @ Nov 4 2010 02:08pm)
1.6 steam na siódemce mi śmiga :)


:wub:

This post was edited by Shapiro on Nov 4 2010 07:08am
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 4 2010 07:12am
Quote (DivineHero @ Nov 4 2010 01:08pm)
1.6 steam na siódemce mi śmiga :)


Zainstalowac zainstalował sie mi na lapku ale problemy miałem z odpaleniem dziś sprawdze to jeszcze raz ale potem :))
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Nov 4 2010 07:38am
Quote (Hasz @ 4 Nov 2010 14:12)
Zainstalowac zainstalował sie mi na lapku ale problemy miałem z odpaleniem dziś sprawdze to jeszcze raz ale potem :))




Ja ściągnąłem steam zainstalowałem i śmiga nic nie ustawiałem :)
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Nov 4 2010 07:42am
http://multi-head.xaa.pl/

IP: 188.116.33.132:27090
Member
Posts: 1,394
Joined: Aug 13 2010
Gold: 0.89
Nov 4 2010 08:27am
Quote (DivineHero @ Nov 4 2010 03:38pm)
Ja ściągnąłem steam zainstalowałem i śmiga nic nie ustawiałem :)


same
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2010 08:28am
Quote (DivineHero @ Nov 4 2010 02:38pm)
Ja ściągnąłem steam zainstalowałem i śmiga nic nie ustawiałem :)


Ja na win7 zmienialem tylko w opcjach grafiki na OpenGL i poszlo
Go Back To Polska Topic List
Prev158596061621383Next
Add Reply New Topic New Poll