Quote (Hasz @ Nov 4 2010 02:05pm)
Cs 1.6 oczywiscie steam, noi i Kuznia Talentów server

wolalbym raczej serwery dla mniej uzdolnionych graczy ktorzy nie musza tlumaczyc braku skilla wpisujac sobie "rozgrzewka" w nickname..
Quote (DivineHero @ Nov 4 2010 02:08pm)
1.6 steam na siódemce mi śmiga

This post was edited by Shapiro on Nov 4 2010 07:08am