d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev158596061621249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 22 2010 10:18am
Quote (Erg_zolw @ 22 Mar 2010 17:08)
czy jest juz znana konkretna godzina czasu polskiego kiedy juz bedzie mozna grac na nowym ld?

oraz szukam teamu jakiegos do gry.


tej informacji szukaj jutro na stronach blizza
Banned
Posts: 6,267
Joined: Apr 22 2005
Gold: 0.00
Mar 22 2010 10:19am
Quote (crunk_mp @ 22 Mar 2010 17:03)
Chyba brakuje jednego gracza ^^, miejce jak widze ciagle jest :p

Hmm a kto jaka postacia gra ? Moze bym sie pisal :)

Quote (aowheadhunter @ 22 Mar 2010 17:13)
Szukam teamu do grania na nowym ld ;c


Ja tez :<
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 22 2010 10:22am
ktos wie juz moze o ktorej bedzie new ld 1.13 juz dostepny?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 22 2010 10:24am
Quote (lol112 @ 22 Mar 2010 17:22)
ktos wie juz moze o ktorej bedzie new ld 1.13 juz dostepny?


Quote (crunk_mp @ 22 Mar 2010 17:14)
Nie wiadomo o ktorej godzinie bedzie reset.
Najprawdopodobniej wieczor/noc.


tak.
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 22 2010 10:26am
no ja slyszalem ze od 6 rano ma byc ale nie wiem czy to prawda poszukam po forach jak cos znajde to powiem
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 22 2010 10:29am
Quote (lol112 @ Mar 22 2010 06:26pm)
no ja slyszalem ze od 6 rano ma byc ale nie wiem czy to prawda poszukam po forach jak cos znajde to powiem


slyszec, sryszec kurwa nie ma takiego info jeszcze podane, jakiekolwiek goziny sa domyslami, dowiemy sie jutro o ktorej ebdzie reset...
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 22 2010 10:36am
Quote (lyzeff @ Mar 22 2010 05:29pm)
slyszec, sryszec kurwa nie ma takiego info jeszcze podane, jakiekolwiek goziny sa domyslami, dowiemy sie jutro o ktorej ebdzie reset...


no nie ma godziny jeszcze nie wiem gdzie przeczytalem to ze o 6 prawdopodonnie ale nie wazne teraz szukalem i nie ma jeszcze nigdzie
Member
Posts: 2,421
Joined: Oct 20 2008
Gold: 2,360.00
Mar 22 2010 12:05pm
Chyba nie za dobrze trafiłem, ale muszę się zapytać - kiedy jest restart? O północy zaczną wgrywać, czy jeszcze nic nie wiadomo?
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.36
Trader: Trusted
Mar 22 2010 12:11pm
Quote (SevenMaster @ Mar 22 2010 08:05pm)
Chyba nie za dobrze trafiłem, ale muszę się zapytać - kiedy jest restart? O północy zaczną wgrywać, czy jeszcze nic nie wiadomo?


23.03 musisz objac to ze blizzard zaczyna prace o 8 rano (przypuszczam tak ) to u nas bedzie ~16. Pisali ze serwery zostana wylaczone na okolo 6 h, zakladajac ze nie zrobia tego odrazu jak wejde do pracy to mozna przypuszczac okolo polnocy z wtorku na srode albo troche pozniej nawet
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 22 2010 12:27pm
imo trzeba sie szykowac w granicach 20.00
Go Back To Polska Topic List
Prev158596061621249Next
Add Reply New Topic New Poll