Quote (SevenMaster @ Mar 22 2010 08:05pm)
Chyba nie za dobrze trafiłem, ale muszę się zapytać - kiedy jest restart? O północy zaczną wgrywać, czy jeszcze nic nie wiadomo?
23.03 musisz objac to ze blizzard zaczyna prace o 8 rano (przypuszczam tak ) to u nas bedzie ~16. Pisali ze serwery zostana wylaczone na okolo 6 h, zakladajac ze nie zrobia tego odrazu jak wejde do pracy to mozna przypuszczac okolo polnocy z wtorku na srode albo troche pozniej nawet