75 stron Wielkiego Polowania Jordana za mną. Mam nadzieje, że lepszy tom od pierwszego. Jeśli nie to sie zdrowo wkurwie.
Quote (cauchy @ Feb 24 2011 12:14am)
ja jestem w polowie starcia krolow, calkiem fajnie sie dzieje ale robie sobie przerwe na cos nie fantasy, czyli serie millenium stiega larssona, calkiem po wypasie btw

doczytaj do konca, imo bez sensu robienie jest przerw w trakcie czytania
zobaczysz zreszta po zakonczeniu, ze warto bylo.