d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15859606162205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Feb 23 2011 07:23pm
Quote (RoGh @ 24 Feb 2011 03:19)
Tylko niech ta leesha sie ogarnie, bo aktualnie bardzo jej nie lubie ;p

Ale moze dosc mini-spojlerow z mojej strony.


Moze to nie zabrzmi zbyt pompatycznie, ale jak narazie leesha to zwykla zdzira :>

edit: ide spac, pa

This post was edited by cauchy on Feb 23 2011 07:23pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Feb 24 2011 01:36am
75 stron Wielkiego Polowania Jordana za mną. Mam nadzieje, że lepszy tom od pierwszego. Jeśli nie to sie zdrowo wkurwie.

Quote (cauchy @ Feb 24 2011 12:14am)
ja jestem w polowie starcia krolow, calkiem fajnie sie dzieje ale robie sobie przerwe na cos nie fantasy, czyli serie millenium stiega larssona, calkiem po wypasie btw :)


doczytaj do konca, imo bez sensu robienie jest przerw w trakcie czytania
zobaczysz zreszta po zakonczeniu, ze warto bylo.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Feb 24 2011 10:26am
ja niestety nie mam duzo czasu na czytanie, wiec czytam na wyrywki, dosc duzo ksiazek tak przeczytalem, np Gre o Tron, czy pierwszy tom malowanego albo jakies mroczne wieze czy wlasnie wielkie polowanie.

a co do wielkiego polowania, to nie przypominam sobie zeby mnie powalilo na nogi, ale nie trzymaj mnie za slowo, to bylo dosc dawno.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Mar 2 2011 10:25am
upsik.

eh, to moze poprostu niech bedzie bump ;\

This post was edited by cauchy on Mar 2 2011 10:26am
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Mar 3 2011 07:08am
Quote (cauchy @ Feb 24 2011 02:14am)
ja jestem w polowie starcia krolow, calkiem fajnie sie dzieje ale robie sobie przerwe na cos nie fantasy, czyli serie millenium stiega larssona, calkiem po wypasie btw :)


Najlepsze, że zaraz po napisaniu Larsson zmarł. Teraz byłby najbardziej cenionym pisarzem kryminałów :(
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Mar 4 2011 06:38am
nom, bywa. ale podobno gdzies zapiski do 4 czesci ma, pewnie ktos za niego bedzie pisal.

A TERAZ WIELKIE WIESCI:
http://winter-is-coming.net/2011/03/a-dance-with-dragons-to-release-july-12th/
ktoz bedzie czytal po angielsku? :P
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 4 2011 06:45am
Quote (cauchy @ 4 Mar 2011 13:38)
nom, bywa. ale podobno gdzies zapiski do 4 czesci ma, pewnie ktos za niego bedzie pisal.

A TERAZ WIELKIE WIESCI:
http://winter-is-coming.net/2011/03/a-dance-with-dragons-to-release-july-12th/
ktoz bedzie czytal po angielsku? :P


poczekam na tlumaczenie, na pewno beda chcieli zarobic hajs polaczki i rozbija ksiazke na 2 tomy tak wiec czesc pierwsza w pol roku powinni przetlumaczyc
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Mar 4 2011 08:04am
Quote (cOr @ 4 Mar 2011 14:45)
poczekam na tlumaczenie, na pewno beda chcieli zarobic hajs polaczki i rozbija ksiazke na 2 tomy tak wiec czesc pierwsza w pol roku powinni przetlumaczyc


GRRM twierdzi ze jest tak dlugie jak SoS, wiec na 100% bedzie rozbite na 2 tomy tak samo jak angielska wersja SoS
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Mar 4 2011 08:11am
Rozwazam takie cos:

http://www.empik.com/czarny-pryzmat-weeks-brent,prod59661071,ksiazka-p

Pierwsza ksiazka z nowej serii autora Trylogii Nocnego Aniola.
Najprawdopodobniej poczekam na jakies recenzje ;)

This post was edited by RoGh on Mar 4 2011 08:12am
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Mar 4 2011 09:02am
Quote (cauchy @ Mar 4 2011 02:38pm)
nom, bywa. ale podobno gdzies zapiski do 4 czesci ma, pewnie ktos za niego bedzie pisal.

A TERAZ WIELKIE WIESCI:
http://winter-is-coming.net/2011/03/a-dance-with-dragons-to-release-july-12th/
ktoz bedzie czytal po angielsku? :P


:wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162205Next
Add Reply New Topic New Poll