d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev15859606162523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 12 2010 08:33am
Z ciekawości obejrzałem (posłuchałem?) teraz jak wygląda BC2 po polsku w dubbingu. Moim zdaniem jest to katastrofa w porównaniu do oryginału. Nienaturalne. Denerwujące głosy.
Sami zobaczcie:


Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 12 2010 08:49am
Quote (VolveR @ 12 Mar 2010 15:33)
Z ciekawości obejrzałem (posłuchałem?) teraz jak wygląda BC2 po polsku w dubbingu. Moim zdaniem jest to katastrofa w porównaniu do oryginału. Nienaturalne. Denerwujące głosy.
Sami zobaczcie:

http://www.youtube.com/watch?v=JGLsEKEhXfQ

no a tu z kolei przedobrzyli z bogactwami naszej pieknej ojczystej mowy :( po angielsku te fucki tak nie raza. jak ogarniesz multi to pisz :) ja tylko czekam na zwrot podatku, zeby miec kase i zakupuje :P dla mnie singiel tu sie nie liczy.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 12 2010 09:06am
A mnie wlasnie podoba sie slyszenie Polskich glosow w takiej grze :)
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 12 2010 09:43am
Quote (VolveR @ 12 Mar 2010 15:53)
No i przeszedłem kampanię Bad Company 2. Genialna. Im jest się dalej, tym lepsze akcje odchodzą. W multi jeszcze nie grałem. Jednak z tego co jest napisane po wejściu do gry 12-13 marca serwery mają być wyłączone. Podobno mają wszystko usprawnić i przywrócić Store, który aktualnie nie działa.

Co do wersji językowej to wolę grać zawsze w oryginalną. Podobnie jak z filmami. Lepiej zrozumieć przekaz autorów po prostu. Myślę jednak, że niedługo wyjdzie darmowy DLC na polską wersję na Playstation Store. Inaczej byłoby to nie w porządku wobec posiadaczy PS3 w porównaniu np. do Xbox360.

Wieczorem pogram trochę na multi jak czas pozwoli to też wypowiem się na ten temat


Syf na skryptach, jak w call of duty.
Jednak multi ma genialne.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 12 2010 11:40am
No, wlasnie zdobylem 1 platynke - little big planet :) Teraz mecze killzone 2 aczkolwiek watpie ze zrobie platyne, z biegiem czasu coraz mniej jaram sie ta gra. Moze to dlatego, ze tak bardzo czekam na kase by kupic heavy rain, uncharted 2 i god of war 3 ;D

This post was edited by Stara_Lunara on Mar 12 2010 11:41am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 12 2010 11:42am
Quote (Stara_Lunara @ 12 Mar 2010 18:40)
No, wlasnie zdobylem 1 platynke - little big planet :)


Graty

Ja mam jedna tylko w CoD MW 2 ..

Brakuje mi 1 trofeum w Dantesie do platyny.. Nie potrafie go zrobic , na YT nie ma ..

I brakuje mi 3 misji na veteranie w cod waw do platynki.. Rowniez nie potrafie ich zrobic sa po prostu za ciezkie :D

Licytuje Assasina 2 , Dragon Age i CoD 4 .. Mam nadzieje ze uda mi sie wygrac aukcje z w miare ogarnietymi cenami

e/

Heavy Rain mi sie podoba aczkowiek chyba nie na tyle by kupowac..
Uncharted 2 , nie przypadl mi jakos po zagraniu w demko
GoW 3 nie podoba mi sie w ogole w porownaniu z dantesem :D ( co kto lubi)

This post was edited by Redel on Mar 12 2010 11:43am
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 12 2010 11:49am
Quote (Redel @ 12 Mar 2010 18:42)
Graty

Ja mam jedna tylko w CoD MW 2 ..

Brakuje mi 1 trofeum w Dantesie do platyny.. Nie potrafie go zrobic , na YT nie ma ..

I brakuje mi 3 misji na veteranie w cod waw do platynki.. Rowniez nie potrafie ich zrobic sa po prostu za ciezkie :D

Licytuje Assasina 2 , Dragon Age i CoD 4 .. Mam nadzieje ze uda mi sie wygrac aukcje z w miare ogarnietymi cenami

e/

Heavy Rain mi sie podoba aczkowiek chyba nie na tyle by kupowac..
Uncharted 2 , nie przypadl mi jakos po zagraniu w demko
GoW 3 nie podoba mi sie w ogole w porownaniu z dantesem :D ( co kto lubi)


Wiec masz zupelnie inny gust niz ja ^^
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 12 2010 01:13pm
Quote (Stara_Lunara @ 12 Mar 2010 18:49)
Wiec masz zupelnie inny gust niz ja ^^


No coz... Bywa :banana:

Zastanawiam sie czy warto dalej licytowac uzywane CoD 4... Kwota przekroczyla juz 60 zl ;p
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 12 2010 01:39pm
Quote (VolveR @ 12 Mar 2010 15:33)
Z ciekawości obejrzałem (posłuchałem?) teraz jak wygląda BC2 po polsku w dubbingu. Moim zdaniem jest to katastrofa w porównaniu do oryginału. Nienaturalne. Denerwujące głosy.
Sami zobaczcie:

http://www.youtube.com/watch?v=JGLsEKEhXfQhttp://www.youtube.com/v/JGLsEKEhXfQhttp://www.youtube.com/v/JGLsEKEhXfQ


jak dla mnie lipa ;)
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 12 2010 01:42pm
Quote (Go_0su @ 12 Mar 2010 20:39)
jak dla mnie lipa ;)


Nie wiem co wam sie w tym nie podoba..

Dla mnie teksty sa epickie jak na gre ;p
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162523Next
Add Reply New Topic New Poll