☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev
1
58
59
60
61
62
219
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50334
Replies: 2184
Track Topic
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#591
Feb 6 2010 04:39pm
Jak już mówiłem, równo o północy odpalam czwartego. Zawsze o tej porze najlepiej wchodzi + przyjemnie jest wyjrzeć przez okno i nacieszyć się ciszą.
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#592
Feb 6 2010 04:48pm
Quote (Sajmon180 @ Feb 7 2010 12:39am)
Jak już mówiłem, równo o północy odpalam czwartego. Zawsze o tej porze najlepiej wchodzi + przyjemnie jest wyjrzeć przez okno i nacieszyć się ciszą.
Byłem też przed chwilą z psem, ale ciszą paląc przez okno można się nacieszyć jedynie latem, bo tak za zimno
MasywnyMaciek
Banned
Posts: 22
Joined: Feb 6 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#593
Feb 6 2010 04:50pm
mam nadzieję że umrzycie na raka.
tondor222
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold
:
4,214.79
#594
Feb 6 2010 04:54pm
wlasnie se zjaralem skreconego
Quote (MasywnyMaciek @ 6 Feb 2010 23:50)
mam nadzieję że umrzycie na raka.
k
XoXOMEGAXoX
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold
:
977.51
Warn: 100%
#595
Feb 7 2010 02:20am
Podbijam, bo idę zapalić o/
Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 10:39pm)
Jak już mówiłem, równo o północy odpalam czwartego. Zawsze o tej porze najlepiej wchodzi + przyjemnie jest wyjrzeć przez okno i nacieszyć się ciszą.
Ja w nocy nigdy nie mam ochoty :S
This post was edited by XoXOMEGAXoX on Feb 7 2010 02:21am
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#596
Feb 7 2010 05:46am
Podbijam dla wszystkich miłośników tytoniu, albowiem idę zapalić Vibe \o/
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#597
Feb 7 2010 05:50am
Quote (Sajmon180 @ Feb 7 2010 01:46pm)
Podbijam dla wszystkich miłośników tytoniu, albowiem idę zapalić Vibe \o/
Ja również, tyle że Route'a Lighta
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#598
Feb 7 2010 06:37am
Quote (Msk @ 7 Feb 2010 12:50)
Ja również, tyle że Route'a Lighta
Route dobre, troszkę gorsze od Vicków dla mnie, ale da się palić
. Teraz trza palić tylko te do 8 zł. Na te droższe można sobie pozwolić raz na jakiś czas ;d
DnBBoY
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
9,169.00
#599
Feb 7 2010 06:39am
jak narazie dzisiaj zapalilem 2 fajki, nastepna fajke mysle ze zapale po obiedzie czyli kolo 16
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#600
Feb 7 2010 06:41am
Quote (DnBBoY @ 7 Feb 2010 13:39)
jak narazie dzisiaj zapalilem 2 fajki, nastepna fajke mysle ze zapale po obiedzie czyli kolo 16
Ja właśnie też koło 16 teraz, muszę utrzymać porządek i umiar, bo do wtorku mi nie wystarczy...
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
58
59
60
61
62
219
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact