d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev15859606162219Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 04:39pm
Jak już mówiłem, równo o północy odpalam czwartego. Zawsze o tej porze najlepiej wchodzi + przyjemnie jest wyjrzeć przez okno i nacieszyć się ciszą.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 6 2010 04:48pm
Quote (Sajmon180 @ Feb 7 2010 12:39am)
Jak już mówiłem, równo o północy odpalam czwartego. Zawsze o tej porze najlepiej wchodzi + przyjemnie jest wyjrzeć przez okno i nacieszyć się ciszą.


Byłem też przed chwilą z psem, ale ciszą paląc przez okno można się nacieszyć jedynie latem, bo tak za zimno :D
Banned
Posts: 22
Joined: Feb 6 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 6 2010 04:50pm
mam nadzieję że umrzycie na raka.
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Feb 6 2010 04:54pm
wlasnie se zjaralem skreconego

Quote (MasywnyMaciek @ 6 Feb 2010 23:50)
mam nadzieję że umrzycie na raka.


k
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Feb 7 2010 02:20am
Podbijam, bo idę zapalić o/

Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 10:39pm)
Jak już mówiłem, równo o północy odpalam czwartego. Zawsze o tej porze najlepiej wchodzi + przyjemnie jest wyjrzeć przez okno i nacieszyć się ciszą.


Ja w nocy nigdy nie mam ochoty :S

This post was edited by XoXOMEGAXoX on Feb 7 2010 02:21am
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 05:46am
Podbijam dla wszystkich miłośników tytoniu, albowiem idę zapalić Vibe \o/
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 7 2010 05:50am
Quote (Sajmon180 @ Feb 7 2010 01:46pm)
Podbijam dla wszystkich miłośników tytoniu, albowiem idę zapalić Vibe \o/


Ja również, tyle że Route'a Lighta
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 06:37am
Quote (Msk @ 7 Feb 2010 12:50)
Ja również, tyle że Route'a Lighta


Route dobre, troszkę gorsze od Vicków dla mnie, ale da się palić :) . Teraz trza palić tylko te do 8 zł. Na te droższe można sobie pozwolić raz na jakiś czas ;d
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 7 2010 06:39am
jak narazie dzisiaj zapalilem 2 fajki, nastepna fajke mysle ze zapale po obiedzie czyli kolo 16 :)
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 06:41am
Quote (DnBBoY @ 7 Feb 2010 13:39)
jak narazie dzisiaj zapalilem 2 fajki, nastepna fajke mysle ze zapale po obiedzie czyli kolo 16 :)


Ja właśnie też koło 16 teraz, muszę utrzymać porządek i umiar, bo do wtorku mi nie wystarczy...
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162219Next
Add Reply New Topic New Poll