Quote (Pakos @ Sun, 28 Dec 2008, 18:13)
jak sie gra ostatnia postacia? bo ona nie moze nosic broni?

na castera czy jak sie tym lata na catas?
ps postanowilem jednak zostawic toporki, zrobie sobie 2 postac do grania - i tak nie sa warte wiecej niz 500-600 fg a moga sie jeszcze przydac

e: ile mozna miec maksymalnie postaci?
Max. to 16 postaci.
Quote (sim @ Sun, 28 Dec 2008, 19:35)
Jak to jest z lvl pierwszego w rangingu "wagaga" raz ma 4x potem znowu 10-12, dlaczego tak sie dzieje i kiedy mozna sie spodziewac resetu ;]
bo failed mq ma ;]