d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev158596061621443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 28 2008 10:24am
hehehe beggar nawet nie zaczal przygody z lsem a mowi ze juz ja konczy tongue.gif
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 28 2008 10:33am
Quote (Sephirothss @ Sun, Dec 28 2008, 04:24pm)
hehehe beggar nawet nie zaczal przygody z lsem a mowi ze juz ja konczy tongue.gif


bo jaki jest tego sens? nikt niehce nic kupowac nie idzie mi bicie lvlu a zeby z wamigrac to kupa czasu ;<
Member
Posts: 5,912
Joined: Mar 1 2006
Gold: 1,900.00
Dec 28 2008 10:37am
Quote (Foreign_Beggar @ Sun, 28 Dec 2008, 18:33)
bo jaki jest tego sens? nikt niehce nic kupowac nie idzie mi bicie lvlu a zeby z wamigrac to kupa czasu ;<


potrzeba cierpliwosci powoli zaczniesz sie bogacic tylko czekaj na lepsze itemy smile.gif im wyzzszy lvl tym lepsze mogo poleciec i wiecej dostaniesz ja tez narazie nie zarabiam na tym tyle ile bym chcial narazie wychodze na zero wiec nie ma co plakac tylko tluc lvl i powoli sie bogacic nikt nie powiedzial ze to ma byc latwe ;p
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 28 2008 11:13am
jak sie gra ostatnia postacia? bo ona nie moze nosic broni? wink.gif na castera czy jak sie tym lata na catas?

ps postanowilem jednak zostawic toporki, zrobie sobie 2 postac do grania - i tak nie sa warte wiecej niz 500-600 fg a moga sie jeszcze przydac wink.gif

e: ile mozna miec maksymalnie postaci?

This post was edited by Pakos on Dec 28 2008 11:20am
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Dec 28 2008 11:25am
Quote (Pakos @ Sun, Dec 28 2008, 06:13pm)
jak sie gra ostatnia postacia? bo ona nie moze nosic broni? wink.gif na castera czy jak sie tym lata na catas?

ps postanowilem jednak zostawic toporki, zrobie sobie 2 postac do grania - i tak nie sa warte wiecej niz 500-600 fg a moga sie jeszcze przydac wink.gif

e: ile mozna miec maksymalnie postaci?


guardian ? jak tak to healer bo melee to z niego słaby smile.gif

postaci max 16
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 28 2008 12:35pm
Jak to jest z lvl pierwszego w rangingu "wagaga" raz ma 4x potem znowu 10-12, dlaczego tak sie dzieje i kiedy mozna sie spodziewac resetu ;]
Member
Posts: 10,092
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Dec 28 2008 12:40pm
Quote (Pakos @ Sun, 28 Dec 2008, 18:13)
jak sie gra ostatnia postacia? bo ona nie moze nosic broni? wink.gif na castera czy jak sie tym lata na catas?

ps postanowilem jednak zostawic toporki, zrobie sobie 2 postac do grania - i tak nie sa warte wiecej niz 500-600 fg a moga sie jeszcze przydac wink.gif

e: ile mozna miec maksymalnie postaci?


Max. to 16 postaci.

Quote (sim @ Sun, 28 Dec 2008, 19:35)
Jak to jest z lvl pierwszego w rangingu "wagaga"  raz ma 4x potem znowu 10-12, dlaczego tak sie dzieje i kiedy mozna sie spodziewac resetu ;]


bo failed mq ma ;]
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Dec 28 2008 12:54pm
Quote (Pakos @ Sun, Dec 28 2008, 06:13pm)
jak sie gra ostatnia postacia? bo ona nie moze nosic broni? wink.gif na castera czy jak sie tym lata na catas?

ps postanowilem jednak zostawic toporki, zrobie sobie 2 postac do grania - i tak nie sa warte wiecej niz 500-600 fg a moga sie jeszcze przydac wink.gif

e: ile mozna miec maksymalnie postaci?


ostatnia postac o imieniu "wagaga" to ma gozu base int stats chyba 120 biggrin.gif wiec +70 z lvli +jakis pro robe 50+i = ponad 240 int to po co mu bron biggrin.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Dec 28 2008 01:45pm
15:26 You have gained a rank in undefined proficiency. (Rank: undefined)

wtf?
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 28 2008 01:45pm
ma kto porzyczyc jakiś początkujący gear dla maga?? Oddam .. // początkujący

This post was edited by TeoMaster on Dec 28 2008 01:47pm
Go Back To Polska Topic List
Prev158596061621443Next
Add Reply New Topic New Poll