d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15875885895905911019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 26 2013 08:38am
Miał ktoś do czynienia z Hondą Accordem VI? Bo się nad nim zastanawiam, gość pewnie odda go dość tanio, bo się dorobił i kupił nowego lexusa, a nie wie ile warta jest ta honda, a naprawia ją u mojego kumpla w warsztacie i kumpel mówi, że jest ładna, widziałem ją z zewnątrz i jest spoko jak na japońca, 0 rdzy.
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Oct 26 2013 07:06pm
zostałem szczęśliwym posiadaczem bmw e39 540i :blush:
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 26 2013 07:09pm
Quote (rip_master2 @ 27 Oct 2013 03:06)
zostałem szczęśliwym posiadaczem bmw e39 540i  :blush:


gz, nieźle to musi ciorać :drool:

e/ mam nadzieję, że nie w gazie?

This post was edited by Msk on Oct 26 2013 07:09pm
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Oct 26 2013 07:10pm
Quote (Msk @ 27 Oct 2013 02:09)
gz, nieźle to musi ciorać :drool:


licznik zamyka i ma ochotę na więcej właśnie przyjechałem z poznania , sporo kilometrów autostrady if you know what i mean
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 26 2013 07:10pm
Quote (rip_master2 @ 27 Oct 2013 03:10)
licznik zamyka i ma ochotę na więcej właśnie przyjechałem z poznania , sporo kilometrów autostrady if you know what i mean


wracając z zakupu samochodu jechałeś nim 250?
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Oct 26 2013 07:13pm
Quote (Msk @ 27 Oct 2013 02:10)
wracając z zakupu samochodu jechałeś nim 250?


wiem , że to głupota , ale uwierz mi że korci jak skurwysyn no i fakt , że pewnie długo się teraz nią nie pojawię na autostradzie zrobił swoje.

/e proszę o łaskawy wymiar kary :wub:

This post was edited by rip_master2 on Oct 26 2013 07:13pm
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 26 2013 07:13pm
Quote (rip_master2 @ 27 Oct 2013 03:13)
wiem , że to głupota , ale uwierz mi że korci jak skurwysyn no i fakt , że pewnie długo się teraz nią nie pojawię na autostradzie zrobił swoje.


gz :D

This post was edited by Msk on Oct 26 2013 07:14pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Oct 26 2013 07:16pm
Quote (rip_master2 @ 27 Oct 2013 03:13)
wiem , że to głupota , ale uwierz mi że korci jak skurwysyn no i fakt , że pewnie długo się teraz nią nie pojawię na autostradzie zrobił swoje.

/e proszę o łaskawy wymiar kary  :wub:


pejczem po pisiorze. ale co pojechałeś to twoje, wrażenia zawsze są ;d
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Oct 26 2013 07:19pm
Quote (Damundo @ 27 Oct 2013 02:16)
pejczem po pisiorze. ale co pojechałeś to twoje, wrażenia zawsze są ;d


2 zapięta 3.5k obrotów i kurwa ten samochód dostaje takiego adhd , że głowa mała a wir w baku nawet nie chcę się zastanawiać ile skurwysyn pije .
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 26 2013 07:23pm
Quote (rip_master2 @ 27 Oct 2013 03:19)
2 zapięta 3.5k obrotów i kurwa ten samochód dostaje takiego adhd , że głowa mała a wir w baku nawet nie chcę się zastanawiać ile skurwysyn pije .


mój kolega dziś zapierdalał puntem i wyszło mu 15 litrów gazu na 50 km ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev15875885895905911019Next
Add Reply New Topic New Poll