Quote (Msk @ 27 Oct 2013 02:10)
wracając z zakupu samochodu jechałeś nim 250?
wiem , że to głupota , ale uwierz mi że korci jak skurwysyn no i fakt , że pewnie długo się teraz nią nie pojawię na autostradzie zrobił swoje.
/e proszę o łaskawy wymiar kary
This post was edited by rip_master2 on Oct 26 2013 07:13pm