Quote (zuz9 @ Oct 15 2013 06:52pm)
1.6hdi, 1.9jtd, 1.6tdi lub w przypadku skody 1.2tsi
ten tsi skody to straszny muł, rly 0 szans na jakiekolwiek wyprzedzanie. Do tego pali w chuj bo musisz go ciągle gonić po obrotach żeby w ogóle jechał.
Znajomy ma peżota z tym 1.6HDI, szału nie ma ale silnik niezniszczalny i w miarę bezawaryjny. Na temat tego 1.9jtd się nie wypowiem bo nie miałem z nim styczności.
Wujek miał doblo, jebał nim długie trasy, do tego ma ciężką nogę i chwalił sobie w chuj motor, na pewno miał tam diesla ale nie pamiętam jakiego.
btw up:
Quote (Mentalista @ Oct 13 2013 11:18am)
Pany mam kilka pytań.
1. Czy starsze diesle da się czipować (konkretniej chodzi mi o silniki w124)
2. Czy do diesli montuje się układy wydechowe z nierdzewki i czy to cokolwiek daje.
3. Polćcie opony r13 przynajmniej 175 szerokie
This post was edited by Mentalista on Oct 16 2013 03:12am