d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15865875885895901019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 13 2013 12:00pm
Quote (Mentalista @ 13 Oct 2013 11:18)
Pany mam kilka pytań.
1. Czy starsze diesle da się czipować (konkretniej chodzi mi o silniki w124)
2. Czy do diesli montuje się układy wydechowe z nierdzewki i czy to cokolwiek daje.
3. Polćcie opony r13 przynajmniej 175 szerokie


http://www.w201w124.com/forum/viewtopic.php?t=6924
poczytaj sobie tu
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Oct 15 2013 10:37am
Panowie, berlingo, roomster, czy dobloo? W dieslu oczywiscie.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 15 2013 10:46am
Quote (zuz9 @ Oct 15 2013 06:37pm)
Panowie, berlingo, roomster, czy dobloo? W dieslu oczywiscie.


Powiedz jeszcze jakie diesle z danych samochodów bierzesz pod uwagę.
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Oct 15 2013 10:52am
Quote (Mentalista @ 15 Oct 2013 17:46)
Powiedz jeszcze jakie diesle z danych samochodów bierzesz pod uwagę.


1.6hdi, 1.9jtd, 1.6tdi lub w przypadku skody 1.2tsi
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 16 2013 02:59am
Quote (zuz9 @ Oct 15 2013 06:52pm)
1.6hdi, 1.9jtd, 1.6tdi lub w przypadku skody 1.2tsi


ten tsi skody to straszny muł, rly 0 szans na jakiekolwiek wyprzedzanie. Do tego pali w chuj bo musisz go ciągle gonić po obrotach żeby w ogóle jechał.
Znajomy ma peżota z tym 1.6HDI, szału nie ma ale silnik niezniszczalny i w miarę bezawaryjny. Na temat tego 1.9jtd się nie wypowiem bo nie miałem z nim styczności.
Wujek miał doblo, jebał nim długie trasy, do tego ma ciężką nogę i chwalił sobie w chuj motor, na pewno miał tam diesla ale nie pamiętam jakiego.

btw up:

Quote (Mentalista @ Oct 13 2013 11:18am)
Pany mam kilka pytań.
1. Czy starsze diesle da się czipować (konkretniej chodzi mi o silniki w124)
2. Czy do diesli montuje się układy wydechowe z nierdzewki i czy to cokolwiek daje.
3. Polćcie opony r13 przynajmniej 175 szerokie




This post was edited by Mentalista on Oct 16 2013 03:12am
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 18 2013 01:26pm
Quote (Mentalista @ 16 Oct 2013 10:59)
ten tsi skody to straszny muł, rly 0 szans na jakiekolwiek wyprzedzanie. Do tego pali w chuj bo musisz go ciągle gonić po obrotach żeby w ogóle jechał.
Znajomy ma peżota z tym 1.6HDI, szału nie ma ale silnik niezniszczalny i w miarę bezawaryjny. Na temat tego 1.9jtd się nie wypowiem bo nie miałem z nim styczności.
Wujek miał doblo, jebał nim długie trasy, do tego ma ciężką nogę i chwalił sobie w chuj motor, na pewno miał tam diesla ale nie pamiętam jakiego.

btw up:


Dałem Ci link do forum przecież, miałeś tam info o tym.

Quote (Msk @ 13 Oct 2013 20:00)


:mellow:
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 22 2013 12:21pm
Typy ile musiałbym wyłożyć na e46 z 99-01, w jakimś sensownym stanie, u niemców będzie taniej? Bo mam opcje pojechać z wujasem.

This post was edited by dawid9400 on Oct 22 2013 12:24pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 22 2013 12:27pm
Quote (dawid9400 @ Oct 22 2013 08:21pm)
Typy ile musiałbym wyłożyć na e46 z 99-01, w jakimś sensownym stanie, u niemców będzie taniej? Bo mam opcje pojechać z wujasem.


strzelam, że z 15k?
Zależy od wyposażenia i silnika. Posiedź trochę na alledrogo

Quote (Msk @ Oct 18 2013 09:26pm)
Dałem Ci link do forum przecież, miałeś tam info o tym.



:mellow:


No ale jeszcze mi nikt nie odpowiedział na pytanie dot ukł. wydechowego.
BTW dziena <3
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 25 2013 08:52am
Zetknął się ktoś kiedyś z generatorem HHO w aucie?
Go Back To Polska Topic List
Prev15865875885895901019Next
Add Reply New Topic New Poll