Quote (Mentalista @ 11 Oct 2013 22:58)
I się nie pochwaliłeś?

napisz coś więcej o furce i rzuć jakieś fotki.
Propsuję

Ziomek za 3 miesiące bierze ode mnie Mesia i na wiosnę biorę następnego

Jakiego bierzesz? w124 coupe?
A co do mojego merca to:
Rocznik 1995
Przebieg 320k
2.0 75km wolnossący, muł jak chuj, ale nie mam bólu dupy jak mnie objeżdża jakiś fiat czy inne renault
co do wyposazenia to 2 el szyby, el lusterka, 2 poduszki, el szyberdach, el składanie tylnych zagłówków, podłokietnik z tyłu, a pod nim dziura na narty, abs - ale to wiadomka i chyba tyle
co do roboty to trzeba zaspawać tłumik, ustawić zbieżność, naprawić składanie tylnych zagłówków (prawdopodobnie przycisk), wymienić synchronizator 1 biegu, usunąć rudą, bo troszkę jej jest i można by wyklepać drzwi, bo są po stłuczce parkingowej

a jak sie to zrobi to mozna dokupic mercedesowskie radio, mercedesowskie alufelgi, zapalniczke, naprawić zegary, bo nie zawsze chodzą i mozna smigac do konca zycia
aktualnie stoi na 16 calowych alufelgach
zdjęcia wrzucę jak będę się bujał już zrobionym mesiem
ja go kupiłem tanio, wiedziałem co jest z nim nie tak przed kupnem