d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15855865875885891019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 10 2013 12:48pm
Quote (Mentalista @ 29 Sep 2013 16:01)
jeździłem 2.0 Benzyną, zajebiste autko. Tylko trzeba uważać na korozję.
ten 2.0D to jest ten sam co w W124? Jeśli tak to nie masz co liczyć na osiągi ale za to pali 7-8l ropki


Koło 6-7 powinien palić. Zobaczymy, bez gwiazdy nie ma jazy :wub:
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 11 2013 05:03am
Quote (Msk @ Oct 10 2013 08:48pm)
Koło 6-7 powinien palić. Zobaczymy, bez gwiazdy nie ma jazy :wub:


BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY :wub:

To co, bierzesz go? <3
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 11 2013 08:35am
Quote (Mentalista @ 11 Oct 2013 13:03)
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY :wub:

To co, bierzesz go? <3


Stary, ja już go mam od 10 dni :wub:

e/ dziś brakło mi ~12 km/h żeby osiągnąć książkowy vmax, a fura targała dalej, jeszcze trochę by się pokręcił skurwiel :wub:

This post was edited by Msk on Oct 11 2013 08:48am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 11 2013 02:58pm
Quote (Msk @ Oct 11 2013 04:35pm)
Stary, ja już go mam od 10 dni :wub:

e/ dziś brakło mi ~12 km/h żeby osiągnąć książkowy vmax, a fura targała dalej, jeszcze trochę by się pokręcił skurwiel :wub:


I się nie pochwaliłeś? :( napisz coś więcej o furce i rzuć jakieś fotki.
Propsuję <3
Ziomek za 3 miesiące bierze ode mnie Mesia i na wiosnę biorę następnego :d
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Oct 11 2013 03:16pm
Quote (Mentalista @ 9 Oct 2013 06:47)
Cze Ziomeczku mój wyśmienity :wub:
Gdzie się podziewałeś? :D


a jakos zapomnialem o tym forum :D siema :wub:
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 11 2013 04:11pm
Quote (Mentalista @ 11 Oct 2013 22:58)
I się nie pochwaliłeś? :( napisz coś więcej o furce i rzuć jakieś fotki.
Propsuję <3
Ziomek za 3 miesiące bierze ode mnie Mesia i na wiosnę biorę następnego :d


Jakiego bierzesz? w124 coupe?

A co do mojego merca to:
Rocznik 1995
Przebieg 320k
2.0 75km wolnossący, muł jak chuj, ale nie mam bólu dupy jak mnie objeżdża jakiś fiat czy inne renault
co do wyposazenia to 2 el szyby, el lusterka, 2 poduszki, el szyberdach, el składanie tylnych zagłówków, podłokietnik z tyłu, a pod nim dziura na narty, abs - ale to wiadomka i chyba tyle
co do roboty to trzeba zaspawać tłumik, ustawić zbieżność, naprawić składanie tylnych zagłówków (prawdopodobnie przycisk), wymienić synchronizator 1 biegu, usunąć rudą, bo troszkę jej jest i można by wyklepać drzwi, bo są po stłuczce parkingowej :wacko:
a jak sie to zrobi to mozna dokupic mercedesowskie radio, mercedesowskie alufelgi, zapalniczke, naprawić zegary, bo nie zawsze chodzą i mozna smigac do konca zycia
aktualnie stoi na 16 calowych alufelgach
zdjęcia wrzucę jak będę się bujał już zrobionym mesiem :(

ja go kupiłem tanio, wiedziałem co jest z nim nie tak przed kupnem
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 12 2013 02:33am
Quote (Msk @ Oct 12 2013 12:11am)
Jakiego bierzesz? w124 coupe?

A co do mojego merca to:
Rocznik 1995
Przebieg 320k
2.0 75km wolnossący, muł jak chuj, ale nie mam bólu dupy jak mnie objeżdża jakiś fiat czy inne renault
co do wyposazenia to 2 el szyby, el lusterka, 2 poduszki, el szyberdach, el składanie tylnych zagłówków, podłokietnik z tyłu, a pod nim dziura na narty, abs - ale to wiadomka i chyba tyle 
co do roboty to trzeba zaspawać tłumik, ustawić zbieżność, naprawić składanie tylnych zagłówków (prawdopodobnie przycisk), wymienić synchronizator 1 biegu, usunąć rudą, bo troszkę jej jest i można by wyklepać drzwi, bo są po stłuczce parkingowej :wacko:
a jak sie to zrobi to mozna dokupic mercedesowskie radio, mercedesowskie alufelgi, zapalniczke, naprawić zegary, bo nie zawsze chodzą i mozna smigac do konca zycia
aktualnie stoi na 16 calowych alufelgach
zdjęcia wrzucę jak będę się bujał już zrobionym mesiem :(

ja go kupiłem tanio, wiedziałem co jest z nim nie tak przed kupnem


To rób go jak najszybciej i dawaj foty. Myślisz, że w ile to wszystko ogarniesz?
No następnego chce albo 3.2 220 km w coupe. Albo 3.0 td 147km sedana. Chce dołożyć i kupić już na pełnym wypasie.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 12 2013 12:49pm
Quote (Mentalista @ 12 Oct 2013 10:33)
To rób go jak najszybciej i dawaj foty.  Myślisz, że w ile to wszystko ogarniesz?
No następnego chce albo 3.2 220 km w coupe. Albo 3.0 td 147km sedana. Chce dołożyć i kupić już na pełnym wypasie.


W ile czasu? Sporo tutaj będzie zależało od $. Pod koniec następnego tygodnia powinny być widoczne postępy.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 13 2013 03:18am
Pany mam kilka pytań.
1. Czy starsze diesle da się czipować (konkretniej chodzi mi o silniki w124)
2. Czy do diesli montuje się układy wydechowe z nierdzewki i czy to cokolwiek daje.
3. Polćcie opony r13 przynajmniej 175 szerokie

This post was edited by Mentalista on Oct 13 2013 03:24am
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Oct 13 2013 03:25am
Quote (Mentalista @ 13 Oct 2013 11:18)
Pany mam kilka pytań.
1. Czy starsze diesle da się czipować (konkretniej chodzi mi o silniki w124)
2. Czy do diesli montuje się układy wydechowe z nierdzewki i czy to cokolwiek daje.
3. Polecieć opony r13 przynajmniej 175 szerokie


Jak jest turbo to sie da na pewno.
Go Back To Polska Topic List
Prev15855865875885891019Next
Add Reply New Topic New Poll