d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15845855865875881019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Sep 30 2013 02:26pm
/show_item.php?item=3589561899
Alledrogo
Mistrz opis
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 8 2013 01:08am
Co myślicie o nowym Audi Corsa S-line?

Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Oct 8 2013 05:10pm
Quote (Mentalista @ 8 Oct 2013 08:08)
Co myślicie o nowym Audi Corsa S-line?

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378702_10202221453167468_423996533_n.jpg



kozak,


siemka :wub:
Member
Posts: 6,900
Joined: Sep 17 2013
Gold: 0.00
Oct 8 2013 05:12pm
Quote (Kaam @ 9 Oct 2013 01:10)
kozak,


siemka :wub:


no siemano m8 :) calkiem niezle racja :)
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Oct 8 2013 05:14pm
Quote (New_Polish_section_Moderator @ 9 Oct 2013 00:12)
no siemano m8 :) calkiem niezle racja :)



a kto Ty jesteś, bo nie pamiętam nicku :D
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Oct 8 2013 11:47pm
Quote (Kaam @ Oct 9 2013 01:10am)
kozak,


siemka :wub:


Cze Ziomeczku mój wyśmienity :wub:
Gdzie się podziewałeś? :D
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Oct 9 2013 01:02am
Auto segmentu C do 20.000PLN ze sporym bagaznikiem?

Bez bajerów za to w miarę nowe i bezawaryjne.

Need opinions

This post was edited by Ironfister on Oct 9 2013 01:03am
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Oct 9 2013 01:03am
Quote (Ironfister @ 9 Oct 2013 08:02)
Auto segmentu C do 20.000 ze sporym bagaznikiem?

Bez bajerów za to w miarę nowe i bezawaryjne.

discuss


Cinquacento
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Oct 9 2013 03:11am
Quote (TardekTJK @ Oct 9 2013 09:03am)
Cinquacento


Nie znam, ale obczaje w wolnej chwili co to za auto

Dziekx.

Jakieś jeszcze pomysły?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Oct 9 2013 11:18am
Quote (Ironfister @ Oct 9 2013 10:11am)
Nie znam, ale obczaje w wolnej chwili co to za auto

Dziekx.

Jakieś jeszcze pomysły?


pomógł bym, ale najpierw opuśc ta smieszna gildie

Quote (Mentalista @ Oct 8 2013 08:08am)
Co myślicie o nowym Audi Corsa S-line?

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378702_10202221453167468_423996533_n.jpg

dobry skill

This post was edited by trz on Oct 9 2013 11:19am
Go Back To Polska Topic List
Prev15845855865875881019Next
Add Reply New Topic New Poll