d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15835845855865871019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 23 2013 03:43am
Quote (tamburyn @ 23 Sep 2013 08:57)
jest tutaj jakiś spec, co by rozwiał moje wątpliwości odnośnie samochodu?

heloł


samochud ma cztery kulka a motur dwa
pozdrawiam
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Sep 23 2013 04:15am
Quote (tamburyn @ Sep 23 2013 09:57am)
jest tutaj jakiś spec, co by rozwiał moje wątpliwości odnośnie samochodu?

heloł


O WSZYSTKIM CI OPOWIEM, MÓJ MŁODY PADAWANIE
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Sep 27 2013 03:43am
Ziomek powiedział, żebym wycofał mesia z aukcji z neta i mu go potrzymał i za 3 miechy go weźmie. Co o tym sądzicie?
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Sep 27 2013 03:45am
Quote (Mentalista @ 27 Sep 2013 10:43)
Ziomek powiedział, żebym wycofał mesia z aukcji z neta i mu go potrzymał i za 3 miechy go weźmie. Co o tym sądzicie?


Jak na razie nie masz kupca to trzymaj na aukcji.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Sep 27 2013 03:49am
Quote (Patrzaj @ Sep 27 2013 11:45am)
Jak na razie nie masz kupca to trzymaj na aukcji.


No nie mam, chyba zostawię go na tablicy tylko. No ale mam nadzieję, że pójdzie meś i będzie szło kupować następnego :D
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 27 2013 04:05am
Quote (Mentalista @ 27 Sep 2013 10:49)
No nie mam, chyba zostawię go na tablicy tylko. No ale mam nadzieję, że pójdzie meś i będzie szło kupować następnego :D


a co opychasz? kupiem.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Sep 27 2013 04:12am
Quote (blinky_mail @ Sep 27 2013 12:05pm)
a co opychasz? kupiem.


W124 Coupe 2.2 benzyna 150km

This post was edited by Mentalista on Sep 27 2013 04:12am
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2013 07:51am
Quote (rip_master2 @ Sep 12 2013 07:38am)
Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia auta. (planuje zakup swojego pierwszego auta) Jak to jest jeśli kupuję auto ubezpieczone np do 20.05.2014 roku to to ubezpieczenie przechodzi na mnie z poprzedniego właściciela czy muszę je na nowo ubezpieczać ??. Ile czasu od zakupu auta jest na ubezpieczenie? Wyczytałem gdzieś , że trzeba je ubezpieczyć w tym samym dniu w którym zakupiło się samochód , jeśli nie to grozi jakaś wysoka kara grzywny czy coś ? Wytłumaczy mi ktoś o co z tym wszystkim chodzi ? :blush:


Zalezy, jak sie z wlascicielem dogadasz.
OC moze opierdolic Ci w cenie auto, albo zarzadac kwoty na reszte czasu obowiazujacego OC.
Auto musisz miec ubezpioczone caly czas.
W Polsce nie ubezpiecza sie kierowca tylko ubezpiecza sie samochod.
Jezeli on nie wypowie polisy, to mozesz na jego kwicie jezdzic.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Sep 28 2013 09:46pm
Co sądzicie o w202 2.0 D 75km `95? Miał ktoś może z takim czymś do czynienia?

This post was edited by Msk on Sep 28 2013 09:52pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Sep 29 2013 08:01am
Quote (Msk @ Sep 29 2013 05:46am)
Co sądzicie o w202 2.0 D 75km `95? Miał ktoś może z takim czymś do czynienia?


jeździłem 2.0 Benzyną, zajebiste autko. Tylko trzeba uważać na korozję.
ten 2.0D to jest ten sam co w W124? Jeśli tak to nie masz co liczyć na osiągi ale za to pali 7-8l ropki
Go Back To Polska Topic List
Prev15835845855865871019Next
Add Reply New Topic New Poll