d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15815825835845851019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Aug 19 2013 10:49pm
Quote (dawid9400 @ 19 Aug 2013 14:39)
Mam opcję jechać do Niemiec z kumplem mechanikiem po samochody, tzn on kupuje coś żeby sprzedać i zaproponował mi wyjazd, żebym kupił coś dla siebie, on pomoże z wyborem, trzeba opłacić paliwo, kierowcę, nocleg mamy u kumpla rodziny.
I pytanie, czy opłaca się jechać po Audi A4 powiedzmy 98-00 rok, bo wiadomo, opłaty, laweta etc. A4 B5 w Polsce chodzą 8k+, ziomek mówił, że tam da rade dostać za 1-1.5k €, i zawsze to lepiej kupić od Niemca (Niemca Niemca, nie turasa) niż Mirka handlarza. Orientuje się ktoś mniej więcej ile zapłacę tych opłat za sprowadzenie? Silnik <2.0
Skarbnico wiedzy wydaj swą ekspertyzę.


500zl recycling, akcyza wiecej niz 500zl nie wyjdzie, koszta rejestracji i wszystkie mandaty ktore masz niezaplacone bedziesz musial zabulic w skarbowce jezeli na siebie rejestrujesz.
Member
Posts: 17,688
Joined: Aug 16 2006
Gold: 9,507.00
Aug 20 2013 10:14am
Quote (ShiSeido @ 30 Jul 2013 17:25)
S8 :)
http://i40.tinypic.com/id97gg.jpg


ja bym powiedzial ze Porsche bo obrotomierz ma centralnie ;p
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Aug 20 2013 11:01am
Quote (Hubas @ Aug 12 2013 12:36pm)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1094549_396115767155935_200949401_o.jpg

:drool:


Jaram się supermoto ale chyba wybrałbym KTM LC 640 SM
Ma dużo większe cojones :D
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Aug 20 2013 11:21am
Quote (Mentalista @ Aug 20 2013 05:01pm)
Jaram się supermoto ale chyba wybrałbym KTM LC 640 SM
Ma dużo większe cojones :D


:angry:
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Aug 20 2013 11:25am
Quote (saszas @ Aug 20 2013 07:21pm)
:angry:


no cio :blush:
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Aug 20 2013 12:01pm
to :(
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Aug 20 2013 12:08pm
:D
myślałem kiedyś nad crossem/enduro ale jednak serce ciągnie do supermoto <3
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 29 2013 09:39am
Quote (Mentalista @ 29 Aug 2013 15:21)


Tablica wskaznikow mnie wyjebala na plecy :D

This post was edited by Atanok on Aug 29 2013 09:40am
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Sep 8 2013 01:10am
orientuje się ktoś ile kosztuje manualna skrzynia biegów do e39 540 i wrzucenie jej zamiast automatu ?
Go Back To Polska Topic List
Prev15815825835845851019Next
Add Reply New Topic New Poll