Quote (mysk8er @ Nov 3 2013 12:38pm)
Jaki nub wyłączył casta. W ogóle hellheim/10.
zawsze pusto, bonebeasty 1k za hardened bone. wylaczylem bo lootbaga robie i jeszcze sie wjebie ktos i zajebie
a poza tym lost soule, bgetrayded wraithy destroyere itp
e; ok wlaczylem
This post was edited by RedSonya31 on Nov 3 2013 04:42am