Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 01:25am)
bys sie zdziwil. gralem dzisiaj z hiszpanem (tak mysle) o nicku CarloZ94. Napisal, ze pierwszy raz gra rammusem. Zrobile 1/9 i jak nazwalem go po imieniu, to odpisal "report".
mnie juz tak wkurwia ten system, cokolwiek nie zrobisz jest raptor, ja pierdole. ale wole juz grac z hiszpanem, ktory zrobi 1/9 niz jakims polakiem, ktorego ego przerasta iq miliony razy