d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev157585960611473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 05:17pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 01:17am)
jakie cukierkowe


no na turku sa jakies cukierkowe mf, fiddle, lollipoppy i inne zelki
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:18pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 01:17am)
no na turku sa jakies cukierkowe mf, fiddle, lollipoppy i inne zelki


e to nie. chcialem w sumie kupic skina do orianny i akurat zostanie mi na transfer
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 05:19pm
imo zostan na west, ja zaluje przeniesienia sie na nordic
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:19pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 01:19am)
imo zostan na west, ja zaluje przeniesienia sie na nordic


czemu

/e na west oprocz pixiego nie mam z kim grac

This post was edited by Unsatiable on Aug 7 2013 05:19pm
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 05:20pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 01:19am)
czemu


nasz dzungler: rzygu
Lord MurPL: ja rzyg? nafeeduje mida
PIERWSZA MIESIONCZKA
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:22pm
lord murpl/10, ale powtarzanie tekstow buszlika tez slabizna :(
Na nordicu gra Kaj, ziomeczki z NW, wy tam gracie, moj najlepszy przyjaciel buszlik i pare innych osob
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 05:23pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 01:22am)
lord murpl/10, ale powtarzanie tekstow buszlika tez slabizna :(
Na nordicu gra Kaj, ziomeczki z NW, wy tam gracie, moj najlepszy przyjaciel buszlik i pare innych osob


yolo q najleprze, na wescie nie ma przynajmniej tylu CebulakPLxx98
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:25pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 01:23am)
yolo q najleprze, na wescie nie ma przynajmniej tylu CebulakPLxx98


bys sie zdziwil. gralem dzisiaj z hiszpanem (tak mysle) o nicku CarloZ94. Napisal, ze pierwszy raz gra rammusem. Zrobile 1/9 i jak nazwalem go po imieniu, to odpisal "report".
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 05:30pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 01:25am)
bys sie zdziwil. gralem dzisiaj z hiszpanem (tak mysle) o nicku CarloZ94. Napisal, ze pierwszy raz gra rammusem. Zrobile 1/9 i jak nazwalem go po imieniu, to odpisal "report".


mnie juz tak wkurwia ten system, cokolwiek nie zrobisz jest raptor, ja pierdole. ale wole juz grac z hiszpanem, ktory zrobi 1/9 niz jakims polakiem, ktorego ego przerasta iq miliony razy
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Aug 7 2013 06:00pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 01:20am)
nasz dzungler: rzygu
Lord MurPL: ja rzyg? nafeeduje mida
PIERWSZA MIESIONCZKA


Chyba wiem o kogo chodzi :)
Go Back To Polska Topic List
Prev157585960611473Next
Add Reply New Topic New Poll