d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1575859606186Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 19 2013 01:21pm
Quote (cOr @ May 19 2013 07:19pm)
a juz prawie koniec dungeona mialem...


po co grasz jak ma być rollback do wczoraj?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2013 01:22pm
Quote (Hver @ May 19 2013 09:21pm)
po co grasz jak ma być rollback do wczoraj?


sauce?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 19 2013 01:23pm
Quote (Lander @ May 19 2013 07:22pm)
sauce?


czysta logika, wszyscy mają pierdyliard miliardów kryształuf, jak nie będzie rollbacka to wszyscy wypierdolą z tej gry
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 19 2013 01:26pm
Quote (Hver @ May 19 2013 09:23pm)
czysta logika, wszyscy mają pierdyliard miliardów kryształuf, jak nie będzie rollbacka to wszyscy wypierdolą z tej gry


chuj, jesli cokolwiek zrobia to najwyzej kilka banów rzucą. równie dobrze mogliby wipe zrobić.

Z tego co forumki ich czytam to raczej taka jest ich polityka

This post was edited by Lander on May 19 2013 01:27pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 19 2013 01:28pm
Quote (Lander @ 19 May 2013 21:26)
chuj, jesli cokolwiek zrobia to najwyzej kilka banów rzucą. równie dobrze mogliby wipe zrobić.

Z tego co forumki ich czytam to raczej taka jest ich polityka


wipe nie zrobią bo to już ponoć nie jest beta
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 19 2013 01:41pm
Hver to wo gule czituje ja jebe to pszez niego...

This post was edited by Unsatiable on May 19 2013 01:41pm
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 19 2013 01:42pm
Quote (Unsatiable @ May 19 2013 08:41pm)
Hver to wo gule czituje ja jebe to pszez niego...


qba69 reported
Member
Posts: 12
Joined: May 19 2013
Gold: 0.00
May 19 2013 02:07pm
witam koledzy, zlozylem set swashbucklinga, epicki jest :)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 19 2013 02:17pm
Quote (Etupz @ 19 May 2013 22:07)
witam koledzy, zlozylem set swashbucklinga, epicki jest :)


czesc zwierzak
Member
Posts: 12
Joined: May 19 2013
Gold: 0.00
May 19 2013 02:27pm
Quote (1970 @ May 20 2013 01:17am)
czesc zwierzak


no hejuwa
Go Back To Polska Topic List
Prev1575859606186Next
Add Reply New Topic New Poll