Quote (Xasthur @ Nov 23 2012 02:46am)
Wizard ma obowiązek trzymać się za tankiem. Kiedy ten spierdala, powinien robić to samo. Po prostu poniosła go fantazja połączona z brakiem skilla. Gdybym tam został, byłyby dwa trupy.
BTW. wczoraj ripnął barbem (56 lvl) w drodze przez hell. Jutro będzie filmik.
Teraz robi WD i jak mi tym razem ripnie w głupi sposób, to pierdolę - nie expię go więcej.
To ja ze swojej strony dodam, że również zacząłem sobie grać WD.
Zamierzam, tu na HC, awansować wszystkie dostępne rodzaje postaci na 60 levele (głównie do achievementu

).
ATM: WD 15 lvl (poprzednio nabiłem szamanowi 59 lvl, po czym padłem i nie grałem kilka tygodni na HC). Mam nadzieję, że teraz pójdzie lepiej i uda mi się doczłapać do dziarskiej sześćdziesiątki.