d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev15758596061116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 20 2012 07:13pm
Jakie skille dla low barba? Ja nie gram barbem, a mój ziomek jest noobem i używa tego, co na SC (ten sam od ripa z postu 547 :D).

This post was edited by Xasthur on Nov 20 2012 07:14pm
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 21 2012 05:33am
Quote (Xasthur @ 21 Nov 2012 03:13)
Jakie skille dla low barba? Ja nie gram barbem, a mój ziomek jest noobem i używa tego, co na SC (ten sam od ripa z postu 547 :D).


Tylko mu pogratulować takiego ripa...byc noobem i grac na hc ^^ Skille akurat malo wazne sa , wymiana sprzetu co 2 -3 lvle powinna zagwarantowac zycie,
są tacy ktory i przez 10 lvli nic nie zmienią, ale jak wiadomo 100 razy sie uda a 101 przybijesz gwoździa i tak na dobrą sprawę jest po imprezie :P
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 21 2012 06:18am
Quote (HavinGSeX @ 21 Nov 2012 12:33)
Tylko mu pogratulować takiego ripa...byc noobem i grac na hc ^^ Skille akurat malo wazne sa , wymiana sprzetu co 2 -3 lvle powinna zagwarantowac zycie,
są tacy ktory i przez 10 lvli nic nie zmienią, ale jak wiadomo 100 razy sie uda a 101 przybijesz gwoździa i tak na dobrą sprawę jest po imprezie :P

Ale mamy już po 5x lvlu wszyscy, więc pytam o inferno pomału.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 21 2012 05:38pm


Drugi char 60.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 21 2012 06:45pm
Quote (Xasthur @ 22 Nov 2012 00:38)
http://i.imgur.com/sy0XA.jpg

Drugi char 60.


Jestem tam, jeeeestem!!!!
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 22 2012 02:40pm
http://eu.battle.net/d3/en/profile/DetihY-2688/hero/22462851


szukam lepszych shouldersów niż te, które mam na sobie (gorszych to się chyba nie da mieć)

ktoś ma ?
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Nov 22 2012 03:55pm
Quote (Xasthur @ 21 Nov 2012 02:13)
Jakie skille dla low barba? Ja nie gram barbem, a mój ziomek jest noobem i używa tego, co na SC (ten sam od ripa z postu 547 :D).


zostawiłeś go a on rip...
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 22 2012 06:46pm
Quote (glenton @ 22 Nov 2012 22:55)
zostawiłeś go a on rip...

Wizard ma obowiązek trzymać się za tankiem. Kiedy ten spierdala, powinien robić to samo. Po prostu poniosła go fantazja połączona z brakiem skilla. Gdybym tam został, byłyby dwa trupy.

BTW. wczoraj ripnął barbem (56 lvl) w drodze przez hell. Jutro będzie filmik.
Teraz robi WD i jak mi tym razem ripnie w głupi sposób, to pierdolę - nie expię go więcej.

This post was edited by Xasthur on Nov 22 2012 06:49pm
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 22 2012 08:07pm
Quote (Xasthur @ Nov 23 2012 02:46am)
Wizard ma obowiązek trzymać się za tankiem. Kiedy ten spierdala, powinien robić to samo. Po prostu poniosła go fantazja połączona z brakiem skilla. Gdybym tam został, byłyby dwa trupy.

BTW. wczoraj ripnął barbem (56 lvl) w drodze przez hell. Jutro będzie filmik.
Teraz robi WD i jak mi tym razem ripnie w głupi sposób, to pierdolę - nie expię go więcej.


:unsure:

To ja ze swojej strony dodam, że również zacząłem sobie grać WD. :)
Zamierzam, tu na HC, awansować wszystkie dostępne rodzaje postaci na 60 levele (głównie do achievementu :) ).
ATM: WD 15 lvl (poprzednio nabiłem szamanowi 59 lvl, po czym padłem i nie grałem kilka tygodni na HC). Mam nadzieję, że teraz pójdzie lepiej i uda mi się doczłapać do dziarskiej sześćdziesiątki. :baby:
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 22 2012 08:53pm
lvl 60 = 12 godzin, czy na hc wolniej sie expi?
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061116Next
Add Reply New Topic New Poll