Quote (Gold_warrior @ Oct 27 2011 07:26pm)
A umnie
http://img845.imageshack.us/img845/7369/beztytuuvhz.jpg
Gra kupiona w Origin
jakis problem w EA podobno
ci którzy do 4:00 w nocy zarejestrowali się, grają.
ci którzy później to mają problem, mam to samo. Próbowałem wszystkiego + rozmowa z supportem.
serwery padły i tyle, czekamy.
co do Twojego problemu. Ja wpisując id/pw do battleloga wyskakuje mi, żebym zakupił kupił klucz, aby uzyskać dostęp.
mam nadzieję, że jutro pogramy
Quote (Specjalista @ Oct 27 2011 07:34pm)
huh dobrze ze wczoraj poczekalem do tej 1:00

a ja doszedłem do wniosku: idę spać, bo tak to do rana będę siedział. żałuję
This post was edited by mysk8er on Oct 27 2011 11:35am