d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev15758596061211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 11:33am
Quote (Gold_warrior @ Oct 27 2011 07:26pm)
A umnie

http://img845.imageshack.us/img845/7369/beztytuuvhz.jpg

Gra kupiona w Origin

jakis problem w EA podobno


ci którzy do 4:00 w nocy zarejestrowali się, grają.
ci którzy później to mają problem, mam to samo. Próbowałem wszystkiego + rozmowa z supportem.
serwery padły i tyle, czekamy.

co do Twojego problemu. Ja wpisując id/pw do battleloga wyskakuje mi, żebym zakupił kupił klucz, aby uzyskać dostęp.
mam nadzieję, że jutro pogramy

Quote (Specjalista @ Oct 27 2011 07:34pm)
huh dobrze ze wczoraj poczekalem do tej 1:00 :)


a ja doszedłem do wniosku: idę spać, bo tak to do rana będę siedział. żałuję

This post was edited by mysk8er on Oct 27 2011 11:35am
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 27 2011 11:34am
Quote (mysk8er @ Oct 27 2011 07:33pm)
ci którzy do 4:00 w nocy zarejestrowali się, grają.
ci którzy później to mają problem, mam to samo. Próbowałem wszystkiego + rozmowa z supportem.
serwery padły i tyle, czekamy.

co do Twojego problemu. Ja wpisując id/pw do battleloga wyskakuje mi, żebym zakupił kupił klucz, aby uzyskać dostęp.
mam nadzieję, że jutro pogramy


huh dobrze ze wczoraj poczekalem do tej 1:00 :)
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 27 2011 11:54am
Quote (cOr @ 27 Oct 2011 16:20)
kurde chyba juz nie mozna kupic tej limited edition :\ widze tylko za 7x pln zwykle klucze na allegro, czyzby pierwszy raz preorder byl oplacalny?


ano, dostajesz pierwszy dodatek gratis, 4 rzeczy od razu odblokowane, inne modele zolniezy i 10 unikatowych niesmiertelnikow
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Oct 27 2011 12:03pm
Quote (mysk8er @ Oct 27 2011 07:33pm)
ci którzy do 4:00 w nocy zarejestrowali się, grają.
ci którzy później to mają problem, mam to samo. Próbowałem wszystkiego + rozmowa z supportem.
serwery padły i tyle, czekamy.

co do Twojego problemu. Ja wpisując id/pw do battleloga wyskakuje mi, żebym zakupił kupił klucz, aby uzyskać dostęp.
mam nadzieję, że jutro pogramy



a ja doszedłem do wniosku: idę spać, bo tak to do rana będę siedział. żałuję





Dziwne, bo kolega u siebie na kompie uruchomil mojego B3 bezproblemu.
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 12:04pm
Quote (Gold_warrior @ Oct 27 2011 08:03pm)
Dziwne, bo kolega u siebie na kompie uruchomil mojego B3 bezproblemu.


a jaki Ty masz system, a jaki on?
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Oct 27 2011 12:05pm
Quote (mysk8er @ Oct 27 2011 08:07pm)
ja nie ogarniam o co chodzi, jedni mają jedni nie.
jedni mają taki inni inny problem...


też naprawiłem i nic nie zmieniło


pozostaje czekac az naprawią :mad:

This post was edited by Gold_warrior on Oct 27 2011 12:17pm
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 12:07pm
Quote (Gold_warrior @ Oct 27 2011 08:05pm)
taki samy mamy win 7


ja nie ogarniam o co chodzi, jedni mają jedni nie.
jedni mają taki inni inny problem...
Quote (Gold_warrior @ Oct 27 2011 08:05pm)


Naprawilem instalacje w originie i sciga cos 48mb , moze pojdzie


też naprawiłem i nic nie zmieniło

This post was edited by mysk8er on Oct 27 2011 12:07pm
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 12:20pm
NOTICE Origin activation is down at the moment. We are aware of the issue and working on it. Thank you for your patience.
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 27 2011 12:21pm
Quote (mysk8er @ Oct 27 2011 08:20pm)
NOTICE Origin activation is down at the moment. We are aware of the issue and working on it. Thank you for your patience.


pojebalo ich
na forach jest placz w chuj
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 27 2011 12:23pm
Quote (cOr @ 27 Oct 2011 18:47)
ktos wie czy mozna gdzies jeszcze dostac limited edition w ludzkiej cenie?
czy to tylko i wylacznie w preorderach bylo?


o ile znajdziesz, to lmk.
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061211Next
Add Reply New Topic New Poll