d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev157585960611961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Oct 29 2011 01:54pm
Quote (imnoise @ Oct 29 2011 09:52pm)
CHEJ RENCE PRZY SOBIE ZIOMUŚ
PIŁA FLAKI I ZOMBIAKI NIE MA LIPY


ATM OGLADAM NOWY SUPERNATURAL, LOLD JAK CHUJ ZE SCENY W AUCIE JAK DEAN SPIEWA ; DDDDDDDDD
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 29 2011 01:55pm
Quote (krss @ Oct 29 2011 08:47pm)
Warto ogladac Sons Of Anarchy i Walking Dead? Widze, ze duzo osob sie tym jara, prosilbym o jakies konstruktywne wypowiedzi. Dzisiaj zaczynam Fringe.
Lepiej najpierw w calosci zobacz Fringe b)
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Oct 29 2011 01:57pm
Quote (iPhone_4_32gb @ Oct 29 2011 09:55pm)
Lepiej najpierw w calosci zobacz Fringe b)


No Fringe bede ogladal dzis w nocy, tzn. po meczu Realu B)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 02:01pm
Quote (krss @ 29 Oct 2011 21:57)
No Fringe bede ogladal dzis w nocy, tzn. po meczu Realu B)


Fringe > Mecz Realu
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 29 2011 02:02pm
Quote (krss @ Oct 29 2011 08:47pm)
Warto ogladac Sons Of Anarchy i Walking Dead? Widze, ze duzo osob sie tym jara, prosilbym o jakies konstruktywne wypowiedzi. Dzisiaj zaczynam Fringe.


Polecam oba seriale. Co prawda SoA robi się po pewnym czasie męczący, ale zajebisty. A Walking Dead posysa drugim sezonem.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 29 2011 02:24pm
Quote (Leothyr @ Oct 29 2011 09:02pm)
Polecam oba seriale. Co prawda SoA robi się po pewnym czasie męczący, ale zajebisty. A Walking Dead posysa drugim sezonem.


ile już odcinków wyszło z drugiego sezonu? Ściągnąłem jericho i film Mr.Nice, obejrzę chyba film najpierw.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 02:26pm
Quote (LoQ @ 29 Oct 2011 22:24)
ile już odcinków wyszło z drugiego sezonu? Ściągnąłem jericho i film Mr.Nice, obejrzę chyba film najpierw.


2 odcinki Walking Dead narazie 2giego sezonu.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2011 02:26pm
Quote (LoQ @ 29 Oct 2011 22:24)
ile już odcinków wyszło z drugiego sezonu? Ściągnąłem jericho i film Mr.Nice, obejrzę chyba film najpierw.


dzisiaj premiera oficjalna drugiego odcinka
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 29 2011 02:29pm
Quote (Poeta @ 29 Oct 2011 22:26)
dzisiaj premiera oficjalna drugiego odcinka



wat? jutro premiera trzeciego.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 02:31pm
Quote (imnoise @ 29 Oct 2011 22:29)
wat? jutro premiera trzeciego.


Jutro ale w USA. W polsce zawsze w poniedzialek rano juz jest.
Go Back To Polska Topic List
Prev157585960611961Next
Add Reply New Topic New Poll