Quote (xxxRedxxx @ 18 Apr 2011 22:46)
do momentu aż przydzieli cię do gry z kw-3, is, is-3 i tigerami ;c Za wolny imo jest kw, jak jebną Ci gąsienice, kierowce i silnik to możesz równie dobrze wyjść z gry. (5km/h power)
no kurwa
nie da sie tym ogolnie jezdzic
jedyne co zostaje to kampic
