d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15758596061805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 12:32pm
zaraz bede mial KW
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 12:35pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 08:32pm)
zaraz bede mial KW


gz
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 12:45pm
nvm

This post was edited by Wujekmisza on Apr 18 2011 12:48pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 02:20pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 06:32pm)
zaraz bede mial KW


koniecznie kup sobie "derp cannon" : D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 18 2011 02:30pm
Quote (xxxRedxxx @ 18 Apr 2011 22:20)
koniecznie kup sobie "derp cannon" : D


Herp derp :o
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 02:44pm
kw jest przekozacki
wyjezdzam na srodek wszyscy we mnie strzelaja a ja wszystkich zabijam :D
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 02:46pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 08:44pm)
kw jest przekozacki
wyjezdzam na srodek wszyscy we mnie strzelaja a ja wszystkich zabijam :D


do momentu aż przydzieli cię do gry z kw-3, is, is-3 i tigerami ;c Za wolny imo jest kw, jak jebną Ci gąsienice, kierowce i silnik to możesz równie dobrze wyjść z gry. (5km/h power)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 03:00pm
Quote (xxxRedxxx @ 18 Apr 2011 22:46)
do momentu aż przydzieli cię do gry z kw-3, is, is-3 i tigerami ;c Za wolny imo jest kw, jak jebną Ci gąsienice, kierowce i silnik to możesz równie dobrze wyjść z gry. (5km/h power)


no kurwa
nie da sie tym ogolnie jezdzic
jedyne co zostaje to kampic :(
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Apr 18 2011 03:02pm
Zastanawiam się czy nie zacząć grać gerowskimi TD. Co myślicie? I tak zazwyczaj nie wdaję się w jakieś bliskie starcia. Na wyższych tierach jest sens? Czy będą mnie jechać ez?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 18 2011 03:03pm
Quote (Nensato @ Apr 18 2011 10:02pm)
Zastanawiam się czy nie zacząć grać gerowskimi TD. Co myślicie? I tak zazwyczaj nie wdaję się w jakieś bliskie starcia. Na wyższych tierach jest sens? Czy będą mnie jechać ez?


td to gowno bez hp i armora i z chujowym dmg
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061805Next
Add Reply New Topic New Poll