☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> E-lans > Temat Oficjalny
Prev
1
57
58
59
60
61
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 26200
Replies: 821
Track Topic
Carax
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold
:
0.00
#581
Jan 17 2013 05:20am
Quote (martyna_fajny_mish @ Nov 25 2012 06:45pm)
tyton propsuje, ale po chuj ci ta mieta w sloiku?
imho to są pokrzywy i na razie
Yoshimitsu1_MoS
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold
:
26.37
#582
Jan 17 2013 05:27am
Ide dzis na impreze urodzinowa laski, ktora jest selekcjonerka w klubie go-go, wyczuwam nawiazanie nowych znajomosci.
mldd
Member
Posts: 22,232
Joined: Mar 24 2006
Gold
:
94,689.30
#583
Jan 17 2013 05:27am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 17 Jan 2013 12:27)
Ide dzis na impreze urodzinowa laski, ktora jest selekcjonerka w klubie go-go, wyczuwam nawiazanie nowych znajomosci.
powodzenia!
JohnnyM
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold
:
3,995.00
#584
Jan 17 2013 06:56am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 17 2013 12:27pm)
Ide dzis na impreze urodzinowa laski, ktora jest selekcjonerka w klubie go-go, wyczuwam nawiazanie nowych znajomosci.
fotorelacja z imprezy w osobnym temacie
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#585
Jan 17 2013 09:14am
doszła w końcu paczuszka od ziomeczka ze stanów
10 par majtasów calvina
wilq1
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold
:
165.58
#586
Jan 17 2013 11:26am
dzis przybliżyłem sie do znalezienia pracy.
Barykados
Member
Posts: 3,167
Joined: Apr 1 2010
Gold
:
1.00
#587
Jan 17 2013 11:28am
Quote (wilq1 @ Jan 17 2013 07:26pm)
dzis przybliżyłem sie do znalezienia pracy.
co bedziesz robil ?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#588
Jan 17 2013 11:34am
Kupilem ajfony
http://repostuj.pl/img/html/russianajfon.gif
wilq1
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold
:
165.58
#589
Jan 17 2013 11:35am
Quote (Barykados @ Jan 17 2013 05:28pm)
co bedziesz robil ?
bede informatikerem w gminie.
btw tez nabylem szajsunga galaxy s2 w białej obudowie.
toyo
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
4.00
#590
Jan 17 2013 12:55pm
Quote (wilq1 @ 17 Jan 2013 19:35)
bede informatikerem w gminie.
Nie wytrzymałbym psychicznie tego "panie komputer mi nie działa" przez 8 godzin dziennie
Ja chyba nie mam czym przyszpanować.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
57
58
59
60
61
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact