d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev15758596061875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,905
Joined: Feb 23 2007
Gold: 6,716.50
Aug 15 2011 02:48am
Quote (MadZombie @ 14 Aug 2011 23:14)
Ale ja mam ekran LED, czy to nie będzie źle wpływało na jego pracę? Nie wystąpią jakieś niespodziewane niespodziewanki?


nie będzie bo led to diody a ekran jest typu lcd
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Aug 18 2011 03:10pm
http://allegro.pl/acer-aspire-one-522-c50-250gb-2gb-hd6250-hdmi-win7-i1773587311.html

Ktos zna cos lepszego/fajniejszego w podobnej cenie? Potrzebny mi spoko netbook.
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 18 2011 03:14pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 18 Aug 2011 22:10)
http://allegro.pl/acer-aspire-one-522-c50-250gb-2gb-hd6250-hdmi-win7-i1773587311.html

Ktos zna cos lepszego/fajniejszego w podobnej cenie? Potrzebny mi spoko netbook.



netbook to syf. z doswiadczenia wiem co mowie ;/ lepiej wziasc wydajna 12tke (ekran)... bez zadnych specjalnych grafik (bierzesz netbooka rozumiem dla internetu i jakiegos office'a) i sie nie meczyc na tej malej przekatnej.
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Aug 18 2011 03:17pm
Quote (blinky_mail @ Aug 18 2011 10:14pm)
netbook to syf. z doswiadczenia wiem co mowie ;/ lepiej wziasc wydajna 12tke (ekran)... bez zadnych specjalnych grafik (bierzesz netbooka rozumiem dla internetu i jakiegos office'a) i sie nie meczyc na tej malej przekatnej.


Hmm, a jakas 12stke z przyzwoita bateria (5h+) znajde w podobnej cenie, ewentualnie troche wyzszej?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 19 2011 02:04am
może ktoś chce tanio dobrego radka kupic 4770 od xfx ? :]

bo ja własnie montuje 275gtxxxx ;]]
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 19 2011 02:05am
Quote (l1pa @ 19 Aug 2011 09:04)
może ktoś chce tanio dobrego radka kupic 4770  od xfx ? :]

bo ja własnie montuje 275gtxxxx ;]]


za ile ten radek ?
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Aug 19 2011 02:57am
Quote (imnoise @ 2 Aug 2011 16:52)
8GB RAM i karta graficzna z muzeum?

hm, 2x2gb jebnalem sie. karta z muzeum bo do csa 1.6 nie potrzebuje lepszej.
Quote (zYwi3c @ 2 Aug 2011 16:54)
Nigdzie nie napisal, ze nie wymieni w przyszlosci grafy na lepsza :)

no wlasnie!

Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold: 1.00
Aug 19 2011 04:03am
dlaczego procesor intel i7 2600k nie chcial mi wejsc do płyty głównej MSI 770-C45?
użyłem dość sporej siły że aż się płyta wraz z procesorem się połamała
myślałem ze tak ma być dlatego użyłem młotka aby wszystko trzymało się kupy.
przy właczaniu komputera jest czarny obraz i nic sie nie dzieje. dlaczego?
zasilacz to tracer 300w

This post was edited by Czaki_majster on Aug 19 2011 04:04am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 19 2011 04:05am
Quote (Czaki_majster @ Aug 19 2011 11:03am)
dlaczego procesor intel i7 2600k nie chcial mi wejsc do płyty głównej MSI 770-C45?
użyłem dość sporej siły że aż się płyta wraz z procesorem połamała
myślałem ze tak ma być dlatego użyłem młotka aby się trzymało.
przy właczaniu komputera jest czarny obraz i nic sie nie dzieje. dlaczego?
zasilacz to tracer 300w


a to płyta PO INTElA Jest /
TO KURWA POD AMD JEST :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold: 1.00
Aug 19 2011 04:07am
Quote (l1pa @ Aug 19 2011 12:05pm)
a to płyta PO INTElA Jest /
TO KURWA POD AMD JEST :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


nie możliwe w sklepie komputronik poiwedzieli ze ma być supcio
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061875Next
Add Reply New Topic New Poll