d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15758596061966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 16 2011 07:56am
Quote (zuz9 @ 12 May 2011 17:19)
Mam teraz dużo innych wydatków, nie chce płacić za telefon ~1000zł.
sgs2 jak ma kosztować 2.5k to podziękuje.



a desire? chyba ma już v2.2 androida a sgs 2.1 ta? Jaka różnica?



orange + firma to niskie ceny za telefon. powiedz jaki abonament bierzesz. jak ten 114zl z internetem to masz htc desire hd za 100-200zl ;o
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 16 2011 08:00am
Quote (blinky_mail @ 16 May 2011 14:56)
orange + firma to niskie ceny za telefon. powiedz jaki abonament bierzesz. jak ten 114zl z internetem to masz htc desire hd za 100-200zl ;o



Teraz są takie warunki na kartę, że nie opłaca się brać abonamentu. Jedynie w przypadku, kiedy ktoś naprawdę dużo dzwoni.
A telefon lepiej kupić za gotówkę np. na allegro.

Niedługo mi się kończy właśnie ten z orange + firma z internetem, płacę 122 zł miesięcznie przy 2-letniej umowie. Przechodzę na kartę, szkoda kasy.
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
May 16 2011 09:49am
Nic z tego sgsa nie będzie, strasznie mi ciśnienie dzisiaj podnieśli.
Co myślicie o HTC Desire?
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 16 2011 09:57am
Quote (zuz9 @ 16 May 2011 17:49)
Nic z tego sgsa nie będzie, strasznie mi ciśnienie dzisiaj podnieśli.
Co myślicie o HTC Desire?



ze to genialny pomysl.

Quote (VolveR @ 16 May 2011 16:00)
Teraz są takie warunki na kartę, że nie opłaca się brać abonamentu. Jedynie w przypadku, kiedy ktoś naprawdę dużo dzwoni.
A telefon lepiej kupić za gotówkę np. na allegro.

Niedługo mi się kończy właśnie ten z orange + firma z internetem, płacę 122 zł miesięcznie przy 2-letniej umowie. Przechodzę na kartę, szkoda kasy.


nie nie wydaje mi sie, ale moze sie myle wiec chetnie poczytam jak zechcesz to udowdonic.

mam orange 114zl w tym kilka setek minut 2gb internet i desire hd za 200zl, a ty twierdzisz ze jak wezme karte + kupie telefon za 1500zl + bede na prepaidy przeznaczal 114zl miesiecznie to lepiej na tym wyjde? :D nie wydaje mi sie ale jak juz mowilem chetnie poslucham twojej teorii :D

Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 16 2011 10:25am
Quote (zuz9 @ 16 May 2011 17:49)
Nic z tego sgsa nie będzie, strasznie mi ciśnienie dzisiaj podnieśli.
Co myślicie o HTC Desire?


desire juz troche old, ale sam w sobie jest zajebisty. a jak z hd2?
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 16 2011 01:52pm
Quote (zuz9 @ 16 May 2011 16:49)
Nic z tego sgsa nie będzie, strasznie mi ciśnienie dzisiaj podnieśli.
Co myślicie o HTC Desire?

Daj jakiś cennik zuz, bo się nie dogadamy ;)

http://android.com.pl/news/sprzet/2163-zte-skate-w-europie--ju-w-tym-miesicu.html
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
May 16 2011 01:59pm
ma juz ktos ta nowa xperie x10 mini pro z 3" ekranem?
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 16 2011 02:32pm
Quote (zuz9 @ 16 May 2011 17:49)
Nic z tego sgsa nie będzie, strasznie mi ciśnienie dzisiaj podnieśli.
Co myślicie o HTC Desire?


dobry telefon ale po krótkim czasie juz mam parcie na lepszy :/

This post was edited by jaco_lbn on May 16 2011 02:32pm
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
May 16 2011 02:34pm
Quote (jaco_lbn @ May 16 2011 10:32pm)
dobry telefon ale po krótkim czasie juz mam parcie na lepszy :/


kupisz lepszy i znow bedzie parcie na lepszy :P
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 16 2011 03:07pm
Quote (Tomeczek @ 16 May 2011 22:34)
kupisz lepszy i znow bedzie parcie na lepszy :P


tak w sumie to już nie mogę się doczekać na gingerbread wiec jeszcze może kiedyś to edytuje :)
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061966Next
Add Reply New Topic New Poll