Quote (zuz9 @ 16 May 2011 17:49)
Nic z tego sgsa nie będzie, strasznie mi ciśnienie dzisiaj podnieśli.
Co myślicie o HTC Desire?
ze to genialny pomysl.
Quote (VolveR @ 16 May 2011 16:00)
Teraz są takie warunki na kartę, że nie opłaca się brać abonamentu. Jedynie w przypadku, kiedy ktoś naprawdę dużo dzwoni.
A telefon lepiej kupić za gotówkę np. na allegro.
Niedługo mi się kończy właśnie ten z orange + firma z internetem, płacę 122 zł miesięcznie przy 2-letniej umowie. Przechodzę na kartę, szkoda kasy.
nie nie wydaje mi sie, ale moze sie myle wiec chetnie poczytam jak zechcesz to udowdonic.
mam orange 114zl w tym kilka setek minut 2gb internet i desire hd za 200zl, a ty twierdzisz ze jak wezme karte + kupie telefon za 1500zl + bede na prepaidy przeznaczal 114zl miesiecznie to lepiej na tym wyjde?

nie wydaje mi sie ale jak juz mowilem chetnie poslucham twojej teorii
