nie nudzi wam sie powoli sfg ??
ciagle te same artefakty
ciagle te same potworki :/
wszystkie informacje na temat tej gry sa juz wypisane
mała interakcja miedzy graczami

(duele / wojny klanow)
co byscie powiedzieli na jakas strategie typu budujemy miasto / sojusze / wysylanie sobie surowcow / wojsk do pomocy itd itd
cos jak Travian albo podobnego