d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15758596061720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Oct 26 2010 03:07am
Quote (2007 @ Oct 26 2010 09:58am)
Gratulacje. Ja wbiłem 50lvl, znalazłem klucz do 5-tych lochów, i... skończyły mi się grzyby.  :cry:


Mi tez się skończyły ale mam tylko 25 lvl. :(
Iso kogoś kto mi teraz doładuje 30 grzybów, a ja jemu doładuje w najbliższych dniach.

This post was edited by nalogowiec on Oct 26 2010 03:36am
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Oct 26 2010 04:09am
a ja nie wiem kogo orać teraz
1 lochy-9 poziom mięsny golem
2 lochy-5 poziom kamienny olbrzym
3 lochy-2 poziom nietoperz pyslity
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 26 2010 04:13am
Quote (Sebao2 @ 26 Oct 2010 12:09)
a ja nie wiem kogo orać teraz
1 lochy-9 poziom mięsny golem
2 lochy-5 poziom kamienny olbrzym
3 lochy-2 poziom nietoperz pyslity


topez, potem kamienny, a na koncu proboj z mieskiem
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Oct 26 2010 04:33am
ja nie wiem kogo orać tez
2Lochy - 8/10 - Sukkub Bezwstydny
3Lochy - 6/10 - Posępny wilk
4Lochy - 1/10 - Żywiołak Powietrza

imo Żywiołak->Sukkub->Wilk?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 26 2010 04:34am
Quote (BoNu5eK @ 26 Oct 2010 12:33)
ja nie wiem kogo orać tez
2Lochy - 8/10 - Sukkub Bezwstydny
3Lochy - 6/10 - Posępny wilk
4Lochy - 1/10 - Żywiołak Powietrza

imo Żywiołak->Sukkub->Wilk?


nom, bij tego co ma najniższy lvl :)
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2010 04:37am
Quote (Sebao2 @ 26 Oct 2010 11:09)
a ja nie wiem kogo orać teraz
1 lochy-9 poziom mięsny golem
2 lochy-5 poziom kamienny olbrzym
3 lochy-2 poziom nietoperz pyslity


mam tak samo ;/
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 26 2010 05:18am
nie nudzi wam sie powoli sfg ??

ciagle te same artefakty :(

ciagle te same potworki :/

wszystkie informacje na temat tej gry sa juz wypisane

mała interakcja miedzy graczami :( (duele / wojny klanow)

co byscie powiedzieli na jakas strategie typu budujemy miasto / sojusze / wysylanie sobie surowcow / wojsk do pomocy itd itd

cos jak Travian albo podobnego
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 26 2010 05:19am
Quote (Pietrzus @ Oct 26 2010 11:18am)
nie nudzi wam sie powoli sfg ??

ciagle te same artefakty :(

ciagle te same potworki :/

wszystkie informacje na temat tej gry sa juz wypisane

mała interakcja miedzy graczami :( (duele / wojny klanow)

co byscie powiedzieli na jakas strategie typu budujemy miasto / sojusze / wysylanie sobie surowcow / wojsk do pomocy itd itd

cos jak Travian albo podobnego


zgadzam sie, troche traci monotonia
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 26 2010 05:19am
Quote (Pietrzus @ 26 Oct 2010 13:18)
nie nudzi wam sie powoli sfg ??

ciagle te same artefakty :(

ciagle te same potworki :/

wszystkie informacje na temat tej gry sa juz wypisane

mała interakcja miedzy graczami :( (duele / wojny klanow)

co byscie powiedzieli na jakas strategie typu budujemy miasto / sojusze / wysylanie sobie surowcow / wojsk do pomocy itd itd

cos jak Travian albo podobnego


co masz na myśli ?
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 26 2010 05:21am
zeby nie było offtopa

lvl 62 ;O zdobylem lochy rozwalilem grzybka wydropilem :D

moze Travian albo cos podobnego
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061720Next
Add Reply New Topic New Poll