d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15758596061125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 01:53pm
Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 21:18)
Kolega  w koncu zdal ?  :huh:


3 egzamin mialem 8 sierpnia i jakos sie nie pale zeby te dodatkowe godziny ogarnac i sie wyznaczyc na kolejny

wkurwiony tylko z wordu wracam :(

Quote (pawlosek @ 20 Sep 2010 21:22)
Po co mam sobie zadawać trud dzwonienia tam, skoro na JSP są tacy mili ludzie, którzy pomogą?


wstydzisz sie :ph34r:

This post was edited by kabzel on Sep 20 2010 01:54pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 01:54pm
Quote (kabzel @ Sep 20 2010 07:53pm)
3 egzamin mialem 8 sierpnia i jakos sie nie pale zeby te dodatkowe godziny ogarnac i sie wyznaczyc na kolejny

wkurwiony tylko z wordu wracam :(



To po 3 probach trzeba jakies dodatkowe lekcje brac ? :huh:
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 20 2010 01:55pm
Quote (Wujekmisza @ Sep 20 2010 09:54pm)
To po 3 probach trzeba jakies dodatkowe lekcje brac ?  :huh:


Tak, 5 godzin.
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 01:55pm
Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 21:54)
To po 3 probach trzeba jakies dodatkowe lekcje brac ?  :huh:


5h jazdy co 3 niezdane egzaminy :cry:
bez karteczki potwierdzajacej wyjezdzenie ich nie beda chcieli cie wyznaczyc :(
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 01:56pm
Quote (Pito @ Sep 20 2010 07:55pm)
Tak, 5 godzin.


Lipa :( Trzeba zdac :D


e/ 2 podejscie 5 pazdziernika

This post was edited by Wujekmisza on Sep 20 2010 01:56pm
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 01:58pm
Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 21:56)
Lipa :( Trzeba zdac :D


e/ 2 podejscie 5 pazdziernika


tak dlugo sie czeka tam gdzie zdajesz?
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 01:59pm
Quote (kabzel @ Sep 20 2010 07:58pm)
tak dlugo sie czeka tam gdzie zdajesz?


Miesiac czekam. Kolega gdzie indziej zdawal i czekal tylko tydzien <_<
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 02:01pm
Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 21:59)
Miesiac czekam. Kolega gdzie indziej zdawal i czekal tylko tydzien  <_<


chociaz moze bedzie ci latwiej zdac
ja czekalem 6 dni majac egzaminy w piatek czwartek i srode ale malo osob zdaje niestety przez to :(
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 02:02pm
Quote (kabzel @ Sep 20 2010 08:01pm)
chociaz moze bedzie ci latwiej zdac
ja czekalem 6 dni majac egzaminy w piatek czwartek i srode ale malo osob zdaje niestety przez to  :(


Oby :P. Gdyby nie bylo w tych samochodach kamerek to zapewne za 1 razem zdałbym :D

This post was edited by Wujekmisza on Sep 20 2010 02:04pm
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Sep 20 2010 02:04pm
Quote (Wujekmisza @ Sep 20 2010 07:59pm)
Miesiac czekam. Kolega gdzie indziej zdawal i czekal tylko tydzien  <_<


oszustwo :ph34r:

zdalem za 1 razem w warszawie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061125Next
Add Reply New Topic New Poll