Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 21:18)
Kolega w koncu zdal ?

3 egzamin mialem 8 sierpnia i jakos sie nie pale zeby te dodatkowe godziny ogarnac i sie wyznaczyc na kolejny
wkurwiony tylko z wordu wracam

Quote (pawlosek @ 20 Sep 2010 21:22)
Po co mam sobie zadawać trud dzwonienia tam, skoro na JSP są tacy mili ludzie, którzy pomogą?
wstydzisz sie
This post was edited by kabzel on Sep 20 2010 01:54pm