d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15758596061268Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 17 2011 06:28pm
Regalis wyliniał wczoraj na l5
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 18 2011 02:55am
Quote (eMdoPe @ Jan 18 2011 01:28am)
Regalis wyliniał wczoraj na l5


jak kumpel prześle mi fotke to wrzuce zdjęcie jego geniculaty L15



This post was edited by AlCapoone on Jan 18 2011 03:10am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 18 2011 05:44am
Jak często są wylinki u Ptacholi?
Co jaki okres czasu? mniej-więcej.

Kurwa, jajeczka, które zostawiłem z samicą zaatakowała pleśń - zbyt duża wilgotność. :/
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 18 2011 07:34am
Quote (Last_Hope @ 18 Jan 2011 13:44)
Jak często są wylinki u Ptacholi?
Co jaki okres czasu? mniej-więcej.

Kurwa, jajeczka, które zostawiłem z samicą zaatakowała pleśń - zbyt duża wilgotność. :/


nie ma okreslonego czasu w ktorym pajak bedzie linial, zalezy od osobnika, warunkow, 'widzimisie' i wielu wielu innych, moze liniec systematycznie co ~miesiac ale moze tez miec przerwy dluzsze
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 18 2011 09:54am
Quote (sgd53 @ Jan 18 2011 03:34pm)
nie ma okreslonego czasu w ktorym pajak bedzie linial, zalezy od osobnika, warunkow, 'widzimisie' i wielu wielu innych, moze liniec systematycznie co ~miesiac ale moze tez miec przerwy dluzsze


Dzieki ;)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jan 20 2011 10:07am
pajonki jedzo właśnie :ph34r:

jutro 3 trupy przyjadą na krojenie :drool:
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2011 03:48pm


Cudem odratowane. :D

Jak ktoś zgadnie, jaki to gatunek (i młode dożyją do L1, aktualnie są N1, czyli jeszcze dwie wylinki), wysyłam jednego jako nagrodę, na swój koszt. ^_^

Quote (Keisper @ 20 Jan 2011 23:55)
Ale zagadkę dałeś :D
Strzelam że  Murinus


W sumie to faktycznie, bez podpowiedzi raczej będzie ciężko, więc podpowiem, że nadrzewny.

Quote (Prezes @ 20 Jan 2011 23:58)
poecilotheria regalis albo maculata a ze nadrzewny to widać po łapkach ;d


Zimno. ;)

This post was edited by TheEmbrion on Jan 20 2011 03:59pm
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jan 20 2011 03:55pm
Ale zagadkę dałeś :D
Strzelam że Murinus
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jan 20 2011 03:58pm
poecilotheria regalis albo maculata a ze nadrzewny to widać po łapkach ;d
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 20 2011 04:05pm
P. Irminia

Totalny strzał

Drugi strzał oddam na powiedzmy avicularię versicolor.

This post was edited by myr00n on Jan 20 2011 04:10pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061268Next
Add Reply New Topic New Poll