d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev157585960615001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2010 04:28pm
Quote (Feye @ Sep 12 2010 03:58pm)
oglądał ktoś Juve Sampdoria ? : D


Chce ci sie mecze z wloskiej ogladac? Ja sie trzymam jedynie 2 pierwszych lig angielskich i czasami na polska i hiszpanska spojrze..
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 13 2010 04:29pm
Quote (Shapiro @ 14 Sep 2010 00:28)
Chce ci sie mecze z wloskiej ogladac? Ja sie trzymam jedynie 2 pierwszych lig angielskich i czasami na polska i hiszpanska spojrze..


w sumie to oglądam może 2 mecze przez cały sezon Serie A :unsure:
tak to La Liga i Anglia :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2010 04:31pm
Quote (Feye @ Sep 13 2010 11:29pm)
w sumie to oglądam może 2 mecze przez cały sezon Serie A :unsure:
tak to La Liga i Anglia :)


Tylko premier ogldasz? w championship tez sie niezle dzieje i oczywko leicester jest <3
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 13 2010 04:33pm
Quote (Shapiro @ 14 Sep 2010 00:31)
Tylko premier ogldasz? w championship tez sie niezle dzieje i oczywko leicester jest <3


tak, ale dość dużo meczów z Premier :) 4-5 meczy z 1 kolejki to 100% Canal+ jest boski :wub:
a 2nd nie cuz nie ma na C+ a steam sucks :)
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 13 2010 11:38pm
Quote (RoGh @ Sep 12 2010 08:29pm)
Mysle, ze na bank.



Herkules ma fajna ekipe, ale to nie znaczy, ze cos ugraja w tym sezonie, to Barca dala ciala po calej linii.


nie twierdze ze cos ugraja, zreszta dla mnie juz sa bohaterami! : )
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,180.00
Sep 14 2010 11:39am
Jestem ciekaw jak po ostatniej kompromitacji na Camp Nou zaprezentuje się Barca :)
Mecz z Barcelony z mistrzem Grecji zapowiada się bardzo ciekawie.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 14 2010 11:40am
Quote (Dami @ 14 Sep 2010 19:39)
Jestem ciekaw jak po ostatniej kompromitacji na Camp Nou zaprezentuje się Barca :)
Mecz z Barcelony z mistrzem Grecji zapowiada się bardzo ciekawie.


hm, tym razem nie powiem easy win jak przed meczem z Herculesem :) Ale raczej dadzą radę.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 14 2010 11:40am
Quote (Shapiro @ 13 Sep 2010 23:31)
Tylko premier ogldasz? w championship tez sie niezle dzieje i oczywko leicester jest <3


10 min na nogach mam do stadionu lidera tych elitarnych rozgrywek QPR
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 14 2010 11:41am
Quote (rollen @ 14 Sep 2010 19:40)
10 min na nogach mam do stadionu lidera tych elitarnych rozgrywek QPR


drogie bilety?
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 11:45am
spierdolilem sprawe, moglem obstawic cala pozostala wyplate na lyon, mialbym na nastepny semestr w szkole :D
Go Back To Polska Topic List
Prev157585960615001Next
Closed New Topic New Poll