☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
57
58
59
60
61
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651697
Replies: 50000
Track Topic
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#581
Sep 13 2010 04:28pm
Quote (Feye @ Sep 12 2010 03:58pm)
oglądał ktoś Juve Sampdoria ? : D
Chce ci sie mecze z wloskiej ogladac? Ja sie trzymam jedynie 2 pierwszych lig angielskich i czasami na polska i hiszpanska spojrze..
Feye
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold
:
2.46
#582
Sep 13 2010 04:29pm
Quote (Shapiro @ 14 Sep 2010 00:28)
Chce ci sie mecze z wloskiej ogladac? Ja sie trzymam jedynie 2 pierwszych lig angielskich i czasami na polska i hiszpanska spojrze..
w sumie to oglądam może 2 mecze przez cały sezon Serie A
tak to La Liga i Anglia
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#583
Sep 13 2010 04:31pm
Quote (Feye @ Sep 13 2010 11:29pm)
w sumie to oglądam może 2 mecze przez cały sezon Serie A
tak to La Liga i Anglia
Tylko premier ogldasz? w championship tez sie niezle dzieje i oczywko leicester jest
Feye
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold
:
2.46
#584
Sep 13 2010 04:33pm
Quote (Shapiro @ 14 Sep 2010 00:31)
Tylko premier ogldasz? w championship tez sie niezle dzieje i oczywko leicester jest
tak, ale dość dużo meczów z Premier
4-5 meczy z 1 kolejki to 100% Canal+ jest boski
a 2nd nie cuz nie ma na C+ a steam sucks
ARRY
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold
:
0.00
#585
Sep 13 2010 11:38pm
Quote (RoGh @ Sep 12 2010 08:29pm)
Mysle, ze na bank.
Herkules ma fajna ekipe, ale to nie znaczy, ze cos ugraja w tym sezonie, to Barca dala ciala po calej linii.
nie twierdze ze cos ugraja, zreszta dla mnie juz sa bohaterami! : )
Dami
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold
:
70,180.00
#586
Sep 14 2010 11:39am
Jestem ciekaw jak po ostatniej kompromitacji na Camp Nou zaprezentuje się Barca
Mecz z Barcelony z mistrzem Grecji zapowiada się bardzo ciekawie.
Feye
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold
:
2.46
#587
Sep 14 2010 11:40am
Quote (Dami @ 14 Sep 2010 19:39)
Jestem ciekaw jak po ostatniej kompromitacji na Camp Nou zaprezentuje się Barca
Mecz z Barcelony z mistrzem Grecji zapowiada się bardzo ciekawie.
hm, tym razem nie powiem easy win jak przed meczem z Herculesem
Ale raczej dadzą radę.
rollen
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold
:
6,056.69
#588
Sep 14 2010 11:40am
Quote (Shapiro @ 13 Sep 2010 23:31)
Tylko premier ogldasz? w championship tez sie niezle dzieje i oczywko leicester jest
10 min na nogach mam do stadionu lidera tych elitarnych rozgrywek QPR
Feye
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold
:
2.46
#589
Sep 14 2010 11:41am
Quote (rollen @ 14 Sep 2010 19:40)
10 min na nogach mam do stadionu lidera tych elitarnych rozgrywek QPR
drogie bilety?
ARRY
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold
:
0.00
#590
Sep 14 2010 11:45am
spierdolilem sprawe, moglem obstawic cala pozostala wyplate na lyon, mialbym na nastepny semestr w szkole
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
57
58
59
60
61
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact