d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev15758596061207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 16 2010 02:35pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:34)
taki kanal sportowy :P

no mi tez sie podoba

bedziesz konto przenosil na polske ^^ ?


zoabczymy :< bo jak mam placic poki co 249zl za rok to wole nie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 16 2010 02:41pm
Quote (m4rc1n3k @ 16 Oct 2010 16:35)
zoabczymy :< bo jak mam placic poki co 249zl za rok to wole nie


tutaj za gold trzeba 60 placic od tego miesiaca :O
za 1200 za 20
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 16 2010 02:42pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Oct 2010 22:41)
tutaj za gold trzeba 60 placic od tego miesiaca :O
za 1200 za 20


no wlasnie czytalem na konsolowisku ze w us podrozalo
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 16 2010 02:44pm
1600 mi chodzilo za 20 :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 21 2010 10:53am
jak wam sie nowy wyglad strony xbox.com podoba ?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 21 2010 10:59am
Quote (Patryk1991 @ 21 Oct 2010 18:53)
jak wam sie nowy wyglad strony xbox.com podoba ?


mi sie podoba :D, choć dłużej się wczytuje
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 21 2010 11:01am
Quote (m4rc1n3k @ 21 Oct 2010 12:59)
mi sie podoba :D, choć dłużej się wczytuje


no ladne jest ale lista zimowka zadluga jest
w co teraz grasz ?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 21 2010 11:02am
Quote (Patryk1991 @ 21 Oct 2010 19:01)
no ladne jest ale lista zimowka zadluga jest
w co teraz grasz ?


Poki co to w Splinter Cell Conviction -> Bioshock 2 -> CoD 5 -> I się zobaczy co dalej, ale pewnie FORZA 3
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 21 2010 11:06am
Quote (m4rc1n3k @ 21 Oct 2010 13:02)
Poki co to w Splinter Cell Conviction -> Bioshock 2 -> CoD 5 -> I się zobaczy co dalej, ale pewnie FORZA 3


ok
tez chce wbic 10k zanim black ops yjdzie
mam fable ii
forza 3
assassins creed 1
ncaa 07 football
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 21 2010 11:08am
Quote (Patryk1991 @ 21 Oct 2010 19:06)
ok
tez chce wbic 10k zanim black ops yjdzie
mam fable ii
forza 3
assassins creed 1
ncaa 07 football


taaa... jutro zaczne chyab nolific na xboxie, ale zalezy od kumpli i czy a browara nie pojde
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061207Next
Add Reply New Topic New Poll