d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev15758596061594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jul 2 2010 03:17pm
taka koszule sobie zamierzam kupic ;D
troche za dlugie mankiety ma ale fajny krój
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Jul 2 2010 03:19pm
Quote (arcylite @ Jul 2 2010 07:59pm)
niezłe prowo


Jutro zrobie foto z karteczką. ;d
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 2 2010 03:21pm
Quote (Milkesso @ 2 Jul 2010 23:17)
taka koszule sobie zamierzam kupic ;D
troche za dlugie mankiety ma ale fajny krój
http://img35.imageshack.us/img35/4989/beztytuurbf.jpg


mam podobna ;d
tylko ta chyba inny material taka bardziej swiecaca
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 2 2010 03:23pm
Quote (Jagiell @ 2 Jul 2010 20:37)
Wygląda ona tak ;) jak dla mnie super ! :)

http://iv.pl/images/61237275278440056392.jpg


nom fajna ;d
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 2 2010 03:29pm
Quote (Shald @ 2 Jul 2010 01:00)


Skąd wiedziałeś, że to cropp ;p ? LOFCIAUĘ TĘ BLUZĘ :(
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jul 2 2010 03:52pm
Quote (Milkesso @ Jul 2 2010 09:17pm)
taka koszule sobie zamierzam kupic ;D
troche za dlugie mankiety ma ale fajny krój
http://img35.imageshack.us/img35/4989/beztytuurbf.jpg


Całkiem w porządku, tylko te makiety :P
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 2 2010 03:53pm
Quote (Milkesso @ 2 Jul 2010 22:17)
taka koszule sobie zamierzam kupic ;D
troche za dlugie mankiety ma ale fajny krój
http://img35.imageshack.us/img35/4989/beztytuurbf.jpg


bardzo fajna, ale mankiety sa masakryczne ; p
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Jul 3 2010 04:51am
Alanku co mam sobie kupic, aby byc jeszcze fajniejszym :wub: ?

Quote (imnoise @ Jul 3 2010 12:52pm)
to proste, forum gold.


nn, losu herclisa ;D

This post was edited by Big_Show on Jul 3 2010 04:54am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 3 2010 04:52am
Quote (Big_Show @ 3 Jul 2010 12:51)
Alanku co mam sobie kupic, aby byc jeszcze fajniejszym :wub: ?


to proste, forum gold.
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 3 2010 04:14pm
potrzebuje koszule z dlugim rekawem, za jakimi firmami sie rozgladac?
jedna w krate, jedna gladka, ciemna (niebieski/fiolet/czarny/szary/granatowy)
z gory dzieki :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061594Next
Add Reply New Topic New Poll