Quote (Dami @ 20 Oct 2010 14:35)
Mam problem z css..
Nie słyszę nikogo ani nie mogę korzystać z mikro na serwie.. nie pokazują mi się nawet okienka ze ktoś mówi / jak ja chce coś powiedzieć to nie pojawia się głosniczek..
Wie ktoś ocb? Mikro mam dobrze ustawione pod K, zresztą na innych klawiszach też nie działa. Znajomi mogą mówić / słyszą innych.
Nic nie zmieniałem w opcjach itp.
Za pomoc mogę ewentualnie sypnąć kilka Fg .
Sprawdź te komendy:
sv_voiceenable "1"
voice_enable "1"
voice_forcemicrecord "1"
voice_modenable "1.000000"
voice_scale "0.750000"