d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev157585960611383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Oct 18 2010 10:23am
Quote (geek_11 @ 18 Oct 2010 17:16)
to moze z innego zrodla sobie zalatw


tez nic nie daje
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Oct 18 2010 12:38pm
Quote (Kaam @ Oct 18 2010 06:23pm)
tez nic nie daje


to moze kompa sobie innego zalatw albo reinstal przynajmniej
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Oct 19 2010 06:37am
Quote (Nimf @ Oct 14 2010 10:33am)
ni ma tp :(
dajcie jakieś serwy TP :)


bump:<
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Oct 20 2010 07:35am
Mam problem z css..

Nie słyszę nikogo ani nie mogę korzystać z mikro na serwie.. nie pokazują mi się nawet okienka ze ktoś mówi / jak ja chce coś powiedzieć to nie pojawia się głosniczek..
Wie ktoś ocb? Mikro mam dobrze ustawione pod K, zresztą na innych klawiszach też nie działa. Znajomi mogą mówić / słyszą innych.
Nic nie zmieniałem w opcjach itp.
Za pomoc mogę ewentualnie sypnąć kilka Fg .
Member
Posts: 1,394
Joined: Aug 13 2010
Gold: 0.89
Oct 20 2010 07:37am
sprawdz w windowsie wpier czy działą ?
moze masz mute w opcjach
albo jakies przyspieszenie właczone tez w opcjach
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 20 2010 09:57am
Quote (Dami @ 20 Oct 2010 14:35)
Mam problem z css..

Nie słyszę nikogo ani nie mogę korzystać z mikro na serwie.. nie pokazują mi się nawet okienka ze ktoś mówi / jak ja chce coś powiedzieć to nie pojawia się głosniczek..
Wie ktoś ocb? Mikro mam dobrze ustawione pod K, zresztą na innych klawiszach też nie działa. Znajomi mogą mówić / słyszą innych.
Nic nie zmieniałem w opcjach itp.
Za pomoc mogę ewentualnie sypnąć kilka Fg .


Sprawdź te komendy:

sv_voiceenable "1"
voice_enable "1"
voice_forcemicrecord "1"
voice_modenable "1.000000"
voice_scale "0.750000"
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2010 11:38am
ostatnio zaczalem grac na takim serwie polecam :]

http://multi-head.xaa.pl/

IP: 188.116.33.132:27090
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Oct 31 2010 04:54pm
ustawia się ktoś jutro na mixa ?
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 31 2010 04:55pm
Quote (umbrela @ Oct 31 2010 10:54pm)
ustawia się ktoś jutro na mixa ?


ja nie go nie gram :<
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Oct 31 2010 04:56pm
Quote (HillOvCypress @ 1 Nov 2010 00:55)
ja nie go nie gram :<


dla tego pytanie bardziej skierowane do osób które grają i mniej / więcej ogarniają :D
Go Back To Polska Topic List
Prev157585960611383Next
Add Reply New Topic New Poll