Quote (pawlosek @ 22 Mar 2010 16:00)
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.
Póki co:
1. Ja
2. FlashpointGFX
3. prastary_ka
4. Stefania_Forester
5. maxkarim
6. moczahproplayah
7. mój m8
Brakuje jednego miejsca. Miło byłoby mieć 8 graczy.
Chyba brakuje jednego gracza ^^, miejce jak widze ciagle jest

Quote (Arcania @ 22 Mar 2010 16:00)
czy wiadomo o której godzinie ma byc ten reset ?
Nie wiadomo atm.