d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15758596061205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Feb 15 2011 04:27pm
Quote (kacperq @ 15 Feb 2011 20:49)
czytam achaje ziemianskiego,
narazie poczatek "dziwny"
warto czytac? i czy los czarownika achaji zaana i rycerzyka jakos ich połaczy, czy lepiej nie wiedzic i czytac "  bez opierdalania sie " :wub:


Warto, najlepsza polska produkcja fantasy zaraz po wiedzminie.

Wez to tak na logike. Czy naprawde myslisz, ze mozliwe jest, zeby los ich nie polaczyl wczesniej czy pozniej?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Feb 19 2011 03:13pm
Quote (kacperq @ Feb 15 2011 06:49pm)
czytam achaje ziemianskiego,
narazie poczatek "dziwny"
warto czytac? i czy los czarownika achaji zaana i rycerzyka jakos ich połaczy, czy lepiej nie wiedzic i czytac "  bez opierdalania sie " :wub:


1 tom przeczytany, zajebista ksiazka, czekam na 2 i 3 od kumpla :drool:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Feb 21 2011 02:37am
Mgły Avalonu

Przeczytane. Najdłuższa książka jaką czytałem, fakt że ma 13xx stron polaczonych w jeden tom niezle wkurwia ale za to tanio w zł wychodzi.
Sama książka dość ciekawa. Kobiece spojrzenie na społeczeństwo w legendach Arturiańskich, czyli bohaterki otaczające Artura opisujące historie z Camelotu.
Serio ciekawa historia, troche inna niż pokazywali w bajkach.
Dla kogoś kto szuka jakiegoś świeżego powiewu w fantasy może być ciekawym wyborem.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Feb 23 2011 06:14pm
ja jestem w polowie starcia krolow, calkiem fajnie sie dzieje ale robie sobie przerwe na cos nie fantasy, czyli serie millenium stiega larssona, calkiem po wypasie btw :)
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Feb 23 2011 06:18pm
Quote (cauchy @ 24 Feb 2011 02:14)
ja jestem w polowie starcia krolow, calkiem fajnie sie dzieje ale robie sobie przerwe na cos nie fantasy, czyli serie millenium stiega larssona, calkiem po wypasie btw :)


Owszem ;)

Akutalnie czytam nowy zbior opowiadan Piekary "Moj przyjaciel Kaligula". Czesc z nich byla w zbiorze "Swiat jest pelen chetnych suk", wiec jak ktos czytam to raczej niech nie kupuje tego nowego, ale zbiorek narazie fajny, pierwsze 2 opowiadania, w tym tytulowe, bardzo mi przypadly do gustu.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 23 2011 06:26pm
przeczytalem drugi tom (in b4 to jest tylko w polskim wydaniu drugi tom, normalnie to jest jako calosc) malowanego czlowieka i przyznam ze musze odszczekac to co pisalem wczesniej bo naprawde dobra powiesc sie zrobila. jak czesc pierwsza ocenialem na jakies 4/10 tak tutaj juz mocne 8/10
na pewno wroce do pustynnej wloczni ale poki co zabieram sie za pierwszy tom Diuny
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Feb 23 2011 07:11pm
ja Ci cor powiem tak. pustynna wlocznia troche wkurwia albo sie baardzo podoba, to w zaleznosci jakie masz podejscie do Jardira, ja ogolnie skurwysyna nie lubie bo sie tylko podszywa pod Shar'Dama Ka a chuja nim nie jest :(

Mam nadzieje ze w the Daylight War arlen zrobi konkret rozpierdol :)
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Feb 23 2011 07:13pm
Quote (cauchy @ 24 Feb 2011 03:11)
ja Ci cor powiem tak. pustynna wlocznia troche wkurwia albo sie baardzo podoba, to w zaleznosci jakie masz podejscie do Jardira, ja ogolnie skurwysyna nie lubie bo sie tylko podszywa pod Shar'Dama Ka a chuja nim nie jest :(

Mam nadzieje ze w the Daylight War arlen zrobi konkret rozpierdol :)


Mam podobny stosunek do niego i takie same nadzieje, ale mimo wszystko pustynna wlocznia przypadla mi do gustu, ciekawa perspektywa, ktora nadal nie zachwiala mojej wiary w arlena :D
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Feb 23 2011 07:17pm
Nie no, ksiazka bardzo fajna, koncoweczka robi takiego smaka na nastepna czesc ze hoho :)
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Feb 23 2011 07:19pm
Tylko niech ta leesha sie ogarnie, bo aktualnie bardzo jej nie lubie ;p

Ale moze dosc mini-spojlerow z mojej strony.
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061205Next
Add Reply New Topic New Poll