Quote (waszkagjee @ 3 Jun 2010 19:31)
Owszem, nie rozumiem Gurala. On nawija o niczym

El polako jest jeszcze w miarę.
a widzisz

tu cie mam... ja poświęciłem trochę czasu na ogarniecie Inwazji Porywaczy Ciał i stwierdzam, że to nie są głupie rymy o niczym ^
/e: ale i tak Kocia Karma > all jak dla mnie
Quote (waszkagjee @ 3 Jun 2010 19:37)
co Ty masz rottator? bo ciągle muszę oglądać ten ryj, ale za każdym razem w innym plenerze ; D
Y ^
This post was edited by M4ciek on Jun 3 2010 12:39pm