d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev15758596061523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,583
Joined: Apr 12 2006
Gold: 732.70
Mar 11 2010 09:59am
Posiadam. Większość czasu to nocki z kumplami przy browarku i fifce 10 <3 . ;)
Jak ktoś chce czasem zagrać meczyk to śmiało pm.
Member
Posts: 795
Joined: Dec 24 2008
Gold: 11.11
Warn: 50%
Mar 11 2010 10:04am
Quote (Sahin @ Feb 9 2010 03:45pm)
Posiadam. Większość czasu to nocki z kumplami przy browarku i fifce 10 <3 . ;)
Jak ktoś chce czasem zagrać meczyk to śmiało pm.

Quote (dr.doolittle @ Mar 11 2010 03:59pm)
Posiadam. Większość czasu to nocki z kumplami przy browarku i fifce 10 <3 . ;)
Jak ktoś chce czasem zagrać meczyk to śmiało pm.

Quote (Ultrasonic @ Mar 11 2010 03:36pm)
Fajna tabelka.

Quote (dr.doolittle @ Mar 11 2010 03:57pm)
Fajna tabelka.


Stop spamming, german shit.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 11 2010 06:28pm
Doczekałem się Bad Company 2.

Jak siadłem po 19 tak z pół godzinną przerwą siedziałem do tej chwili. Grałem tylko na singlu. Gra jest świetna. Pełno akcji, świetne udźwiękowienie, dobra grafika. Na samym początku wyłączyłem wspomaganie celowania, żeby samemu się tego nauczyć. Nie jest źle na padzie. A o ile wygodniej siedzieć na fotelu przed dużym TV ;)
Gram na normalu i przeszedłem już 9/13 misji na singlu heh. Sporo jednak pozostawiałem rzeczy do odkrycia. Trzeba będzie jeszcze raz przechodzić za jakiś czas. Trofeów zdobyłem już 20%.

Jak przejdę single player to wezmę się za multi.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 12 2010 02:30am
Quote (VolveR @ 12 Mar 2010 01:28)
Doczekałem się Bad Company 2.

Jak siadłem po 19 tak z pół godzinną przerwą siedziałem do tej chwili. Grałem tylko na singlu. Gra jest świetna. Pełno akcji, świetne udźwiękowienie, dobra grafika.  Na samym początku wyłączyłem wspomaganie celowania, żeby samemu się tego nauczyć. Nie jest źle na padzie. A o ile wygodniej siedzieć na fotelu przed dużym TV ;)
Gram na normalu i przeszedłem już 9/13 misji na singlu heh. Sporo jednak pozostawiałem rzeczy do odkrycia. Trzeba będzie jeszcze raz przechodzić za jakiś czas. Trofeów zdobyłem już 20%.

Jak przejdę single player to wezmę się za multi.


Na PS3 nie ma BC 2 PL .. Zobaczcie sobie gameplaye z xboxa .. Dubbing jest po prostu epicki :)
Ja z kupnem chyba zaczekam az na PS3 tez bedzie po Polsku
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 12 2010 05:24am
Quote (Redel @ 12 Mar 2010 09:30)
Na PS3 nie ma BC 2 PL .. Zobaczcie sobie gameplaye z xboxa .. Dubbing jest po prostu epicki :)
Ja z kupnem chyba zaczekam az na PS3 tez bedzie po Polsku

dla mnie to jest mega pozytyw. wolalbym grac bez dzwieku niz z polskim dubbingiem.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 12 2010 07:53am
No i przeszedłem kampanię Bad Company 2. Genialna. Im jest się dalej, tym lepsze akcje odchodzą. W multi jeszcze nie grałem. Jednak z tego co jest napisane po wejściu do gry 12-13 marca serwery mają być wyłączone. Podobno mają wszystko usprawnić i przywrócić Store, który aktualnie nie działa.

Co do wersji językowej to wolę grać zawsze w oryginalną. Podobnie jak z filmami. Lepiej zrozumieć przekaz autorów po prostu. Myślę jednak, że niedługo wyjdzie darmowy DLC na polską wersję na Playstation Store. Inaczej byłoby to nie w porządku wobec posiadaczy PS3 w porównaniu np. do Xbox360.

Wieczorem pogram trochę na multi jak czas pozwoli to też wypowiem się na ten temat
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Mar 12 2010 07:55am
Quote (VolveR @ Mar 12 2010 01:53pm)
No i przeszedłem kampanię Bad Company 2. Genialna. Im jest się dalej, tym lepsze akcje odchodzą. W multi jeszcze nie grałem. Jednak z tego co jest napisane po wejściu do gry 12-13 marca serwery mają być wyłączone. Podobno mają wszystko usprawnić i przywrócić Store, który aktualnie nie działa.

Co do wersji językowej to wolę grać zawsze w oryginalną. Podobnie jak z filmami. Lepiej zrozumieć przekaz autorów po prostu. Myślę jednak, że niedługo wyjdzie darmowy DLC na polską wersję na Playstation Store. Inaczej byłoby to nie w porządku wobec posiadaczy PS3 w porównaniu np. do Xbox360.

Wieczorem pogram trochę na multi jak czas pozwoli to też wypowiem się na ten temat


Chyba, że M$ znowu sypnął kasę :huh:
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 12 2010 08:04am
Quote (Gepard12 @ 12 Mar 2010 14:55)
Chyba, że M$ znowu sypnął kasę  :huh:

niech sobie sypie, na przyklad juz im minal termin wylacznosci na dodatki do gta 4, ktore pewnie niedlugo beda dostepne na ps3 :)
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 12 2010 08:06am
Quote (fro5tbite @ 12 Mar 2010 12:24)
dla mnie to jest mega pozytyw. wolalbym grac bez dzwieku niz z polskim dubbingiem.


dokładnie.. co to za radocha jak w polskim dubblingu same "kurwy" latają z tego co słyszałem :)

Quote (fro5tbite @ 12 Mar 2010 15:15)
no wlasnie nie o to chodzi. np. ugrzecznienie killzona 2 i teksty typu "finezja srezja" psuja klimat :< lepiej jak jest tak, jak tworcy gry sobie obmyslili :)


jak kto woli :) ogólnie nie rozpaczam że nie ma PL wersji na ps3

This post was edited by Go_0su on Mar 12 2010 08:18am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 12 2010 08:15am
Quote (Go_0su @ 12 Mar 2010 15:06)
dokładnie.. co to za radocha jak w polskim dubblingu same "kurwy" latają z tego co słyszałem :)

no wlasnie nie o to chodzi. np. ugrzecznienie killzona 2 i teksty typu "finezja srezja" psuja klimat :< lepiej jak jest tak, jak tworcy gry sobie obmyslili :)
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061523Next
Add Reply New Topic New Poll