Quote (Sahin @ Feb 9 2010 03:45pm)
Posiadam. Większość czasu to nocki z kumplami przy browarku i fifce 10

.

Jak ktoś chce czasem zagrać meczyk to śmiało pm.
Quote (dr.doolittle @ Mar 11 2010 03:59pm)
Posiadam. Większość czasu to nocki z kumplami przy browarku i fifce 10

.

Jak ktoś chce czasem zagrać meczyk to śmiało pm.
Quote (Ultrasonic @ Mar 11 2010 03:36pm)
Fajna tabelka.
Quote (dr.doolittle @ Mar 11 2010 03:57pm)
Fajna tabelka.
Stop spamming, german shit.