Quote (kuchcik @ Jan 18 2010 12:12am)
a jakie bialko bierzesz? ja biore white pro matrix

olimpu
syntrax matrix ale teraz wyjątkowo zamiast 2270g białka z syntraxu musiałem kupić 3 kg gainera i 1 kg białka
olimp super whey gainer 4000
olimp whey protein complex 100%
Quote (kuchcik @ Jan 18 2010 12:14am)
nie ma

chyba ze bedziesz bral jakies prohormony
ph są od niedawna na rynku, nie ma jeszcze skutków ubocznych odkrytych. zamiast ph lepiej jebnąć leki tudzień koxy
This post was edited by Furious92 on Jan 17 2010 04:16pm