d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev15758596061219Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 6 2010 02:13pm
Quote (DnBBoY @ Feb 6 2010 10:11pm)
no to sprobuj :) o wiele lepsze niz te nowe marlboro frosty


W poniedziałek je sobie może kupie, narazie mam routy ;P
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 02:15pm
Quote (Msk @ Feb 6 2010 08:13pm)
W poniedziałek je sobie może kupie, narazie mam routy ;P


ile one kosztuja?
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 02:17pm
Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 21:15)
ile one kosztuja?


Route u mnie chyba po 7.95. Nie pamiętam dobrze.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 6 2010 02:18pm
Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 10:17pm)
Route u mnie chyba po 7.95. Nie pamiętam dobrze.


U mnie tak samo :)
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 02:20pm
Quote (Msk @ Feb 6 2010 08:18pm)
U mnie tak samo :)


ahhh gdzie te czasy gdzie LM kosztowaly 4,85 :(
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 02:22pm
Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 21:20)
ahhh gdzie te czasy gdzie LM kosztowaly 4,85 :(


Może z 5-6 lat temu. Teraz będzie coraz gorzej.
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 02:24pm
Quote (Sajmon180 @ 6 Feb 2010 21:22)
Może z 5-6 lat temu. Teraz będzie coraz gorzej.


Zawsze możesz sobie kupić maszynkę do skręcania i tytex.
Wychodzi całkiem tanio.
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 02:25pm
Quote (Magik69 @ Feb 6 2010 08:24pm)
Zawsze możesz sobie kupić maszynkę do skręcania i tytex.
Wychodzi całkiem tanio.


fuuuuj to juz w ogole najgorsze fajki sa jakie moga tylko byc, gorsze chyba nawet od ruskich fajek :(
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 02:26pm
Quote (Magik69 @ 6 Feb 2010 21:24)
Zawsze możesz sobie kupić maszynkę do skręcania i tytex.
Wychodzi całkiem tanio.


Wiem, na 100% tak zrobię w końcu.
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 02:27pm
Quote (Sajmon180 @ Feb 6 2010 08:22pm)
Może z 5-6 lat temu. Teraz będzie coraz gorzej.


jak zaczynalem palic czyli 4-5 lat temu po takiej cenie jeszcze byly :(
Go Back To Polska Topic List
Prev15758596061219Next
Add Reply New Topic New Poll