d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15785795805815821019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 23 2013 02:19pm
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 23 2013 02:21pm
Quote (Mentalista @ Jul 15 2013 04:53pm)
nie no E39 zawsze na propsie pod warunkiem, że zadbana.


A jak ja mam E46 to wiocha czy nie?
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 25 2013 09:29am
Quote (TardekTJK @ Jul 23 2013 10:21pm)
A jak ja mam E46 to wiocha czy nie?


zależy czy jesteś wieśniakiem czy nie.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 25 2013 09:35am
Quote (Mentalista @ Jul 25 2013 04:29pm)
zależy czy jesteś wieśniakiem czy nie.

mam rodzine, ogladam rozne seriale i kocham grac w diablo, wiec chyba nie.
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 25 2013 10:59am
zamienilibyście się Accorda 7gen 2.0 benzyna 05r na Mazde 3 07r 2.0 diesel ? około 8k do przodu

This post was edited by jamjestpan on Jul 25 2013 11:00am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 30 2013 09:07am


co myślicie o E46 Kombi 2.0D 150KM?
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 30 2013 09:21am
Quote (TardekTJK @ Jul 23 2013 08:21pm)
A jak ja mam E46 to wiocha czy nie?


Jak ruszasz z piskiem opon, palisz gume pod szkołami i słuchasz techniawy przy otwartych szybach to jesteś.
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 30 2013 09:25am
S8 :)


This post was edited by ShiSeido on Jul 30 2013 09:26am
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 8 2013 09:24am
Ziomki, jakie są wasze opinie o japońcach? Coraz bardziej myślę o Mazdzie 323F, miał ktoś może styczność? Jak z awaryjnością, no i przede wszystkim gniciem? Silnik benzynka, koło 1.6, tak żeby był w miare dynamiczny przy niewielkim spalaniu.

Quote (mlody123 @ Aug 8 2013 03:27pm)
jaki rocznik?


2000+, na samochód chę wydać ok. 8k.
Najlepiej 2001, bo po lifcie dużo lepiej wygląda.

This post was edited by dawid9400 on Aug 8 2013 09:32am
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 8 2013 09:27am
Quote (dawid9400 @ Aug 8 2013 03:24pm)
Ziomki, jakie są wasze opinie o japońcach? Coraz bardziej myślę o Mazdzie 323F, miał ktoś może styczność? Jak z awaryjnością, no i przede wszystkim gniciem?


jaki rocznik?
Go Back To Polska Topic List
Prev15785795805815821019Next
Add Reply New Topic New Poll