Ziomki, jakie są wasze opinie o japońcach? Coraz bardziej myślę o Mazdzie 323F, miał ktoś może styczność? Jak z awaryjnością, no i przede wszystkim gniciem? Silnik benzynka, koło 1.6, tak żeby był w miare dynamiczny przy niewielkim spalaniu.
Quote (mlody123 @ Aug 8 2013 03:27pm)
jaki rocznik?
2000+, na samochód chę wydać ok. 8k.
Najlepiej 2001, bo po lifcie dużo lepiej wygląda.
This post was edited by dawid9400 on Aug 8 2013 09:32am