d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev1578579580581582594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 15 2014 10:51am
Quote (Eripe @ 15 Feb 2014 17:48)
takie juz mam chyba w rozm 16, ale chodzi o ten skorzany dodatek do trzymania
pytalem u mnie w salonie to wylacznie na zamowienie i ok 1500 pln ^^^

http://www.eyeweartalk.com/wp-content/uploads/2010/01/0rb3422q__001_m7.jpg

co do amazona to shipping do polski tylko jezeli prywatny retailer cos wystawia bo sam amazon do polski nie wysyla
ból w chuj bo ceny sa zajebiste, pomijam brandy o ktorych w polsce nikt nigdy nie slyszal


Nie zauwazylem tego skorzanego nad nimi, ale nie podobaja mi sie. W ogole w lato 3/4 ma Raybany ( ofc podrobki z *** ) i trzeba znalezc cos innego, zeby nie byc jak reszta :/
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 15 2014 11:11am
Quote (Eripe @ 15 Feb 2014 18:48)
takie juz mam chyba w rozm 16, ale chodzi o ten skorzany dodatek do trzymania
pytalem u mnie w salonie to wylacznie na zamowienie i ok 1500 pln ^^^

http://www.eyeweartalk.com/wp-content/uploads/2010/01/0rb3422q__001_m7.jpg

co do amazona to shipping do polski tylko jezeli prywatny retailer cos wystawia bo sam amazon do polski nie wysyla
ból w chuj bo ceny sa zajebiste, pomijam brandy o ktorych w polsce nikt nigdy nie slyszal


Sztuczna monobrew, fuj.

Quote (zYwi3c @ 21 Oct 2013 18:55)
W sklepach znajduje tez takie pasujace - ale jednak wymagajace lekkiego dopasowania jak chce sie udealna - jak kupuje koszule to tylko i wylacznie zwracam uwage na ulozenie jej na barkach ( szycie w ktorym miejscu jest ) - potem tylko 10 zl u krawca i dol elegancko dopasuje.


Ty chyba jesteś z Warszawy i za 10 zł zwężą Ci tam koszule? W Krk, przynajmniej w centrum wołają jakieś duże pieniądze za byle pierdołe (ze 30 zł za zwężenie).
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 15 2014 11:13am
Quote (toyo @ 15 Feb 2014 18:11)
Sztuczna monobrew, fuj.



Ty chyba jesteś z Warszawy i za 10 zł zwężą Ci tam koszule? W Krk, przynajmniej w centrum wołają jakieś duże pieniądze za byle pierdołe (ze 30 zł za zwężenie).


z Gdanska - zwezam zawsze w zakladzie 'Igiełka' ostatnio wziela odemnie za zwezenie 2 koszul 35zl o ile dobrze pamietam.
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Feb 15 2014 12:58pm
To wspolczuje panowie, w koszalinku mam taka krawcowa ktora za zwezenie i drobne przerobki bierze do 10pln, no chyba ze jet to wyjatkowo skomplikowane.

Quote (zYwi3c @ Feb 15 2014 05:51pm)
Nie zauwazylem tego skorzanego nad nimi, ale nie podobaja mi sie. W ogole w lato 3/4 ma Raybany ( ofc podrobki z *** ) i trzeba znalezc cos innego, zeby nie byc jak reszta :/


Niech plebs sobie nosi podróby aledrogo, moje kupilem na arlandzie w sztokholmie za bagatela 1400 sek i w kategorii garderoby i dodatkow, jest to jeden z bardziej trafionych zakupow w ostatnim czasie.
Alternatywa dla ray bana jest ale neistety w chuj droga
Tom Ford w ktorych latal zreszta Bond za 1500+ pln



lub



This post was edited by Eripe on Feb 15 2014 01:00pm
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Feb 15 2014 02:08pm

props?
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Feb 15 2014 02:12pm
Quote (Westo @ Feb 15 2014 09:08pm)
http://static.supersklep.pl/157772/597955/l/koszula_volcom_adams_ls_dgd.jpg
props?


spoko gdyby byla dopasowana, a nie worek na smieci jak na jakiejs niedokarmionej pizdzie.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 15 2014 02:13pm
Quote (Westo @ Feb 15 2014 08:08pm)
http://static.supersklep.pl/157772/597955/l/koszula_volcom_adams_ls_dgd.jpg
props?
Nie.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 15 2014 02:13pm
Quote (DzonyPe @ 15 Feb 2014 21:12)
spoko gdyby byla dopasowana, a nie worek na smieci jak na jakiejs niedokarmionej pizdzie.


smiechlem ;D
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Feb 15 2014 02:15pm
Quote (Pozer @ Feb 15 2014 08:13pm)
Nie.


twoje zdanie sie nie liczy

Quote (DzonyPe @ Feb 15 2014 08:12pm)
spoko gdyby byla dopasowana, a nie worek na smieci jak na jakiejs niedokarmionej pizdzie.


nie jestem masywny dlatego powinna byc dobra. nie lubie takich na styk, wole luźniejsze
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 15 2014 02:16pm
Quote (Westo @ 15 Feb 2014 21:15)
twoje zdanie sie nie liczy



nie jestem masywny dlatego powinna byc dobra. nie lubie takich na styk, wole luźniejsze




e; o damn, zajebista koszula ( kolory <3 ) :



This post was edited by zYwi3c on Feb 15 2014 02:17pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1578579580581582594Next
Add Reply New Topic New Poll