To wspolczuje panowie, w koszalinku mam taka krawcowa ktora za zwezenie i drobne przerobki bierze do 10pln, no chyba ze jet to wyjatkowo skomplikowane.
Quote (zYwi3c @ Feb 15 2014 05:51pm)
Nie zauwazylem tego skorzanego nad nimi, ale nie podobaja mi sie. W ogole w lato 3/4 ma Raybany ( ofc podrobki z *** ) i trzeba znalezc cos innego, zeby nie byc jak reszta :/
Niech plebs sobie nosi podróby aledrogo, moje kupilem na arlandzie w sztokholmie za bagatela 1400 sek i w kategorii garderoby i dodatkow, jest to jeden z bardziej trafionych zakupow w ostatnim czasie.
Alternatywa dla ray bana jest ale neistety w chuj droga
Tom Ford w ktorych latal zreszta Bond za 1500+ pln

lub
This post was edited by Eripe on Feb 15 2014 01:00pm