d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15765775785795801019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jul 5 2013 08:41am
kupuj jakiegos sedana bombi
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 5 2013 08:42am
Quote (TardekTJK @ 5 Jul 2013 16:39)
Nie, jebane guwno wywrotowe, wpadnie na mnie rowerzysta i mnie kurwa zabije.
ASTRA/FOCUS (2007/2008) ALBO FUSION (2008-2010)


To jebnij koleczka na dachu i mozesz krecic baczki.
Jak focus to tylko rs :x
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Jul 5 2013 09:02am
Quote (TardekTJK @ Jul 5 2013 02:39pm)
Nie, jebane guwno wywrotowe, wpadnie na mnie rowerzysta i mnie kurwa zabije.
ASTRA/FOCUS (2007/2008) ALBO FUSION (2008-2010)


fusion takie zamulone gowno, ze ja pierdole

ja do konca lipca oddaje chyba swoja a3 dla dziadka i sam zaczynam poszukiwania galanta v6 2.5, jak nie wpadnie fajna sztuka przez dlugi czas to cos innego trzeba bedzie kupic :/
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2013 09:20am
Quote (Msk @ Jul 5 2013 03:41pm)
kupuj jakiegos sedana bombi


Kupilbym volvo s40 :drool:
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 7 2013 06:22am
Pompa wody mi się rozciekła :cry:
sprawa wygląda tak, że podczas gdy samochód jest na chodzie (nawet przy b. wysokich temp) to się skurwysyn nawet nie spoci a gdy tylko wyłączę motor to wygląda to przez chwilę niczym Niagara :(
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 12 2013 06:27am
W ciagu najblizszych paru dni bede mial nowy wuz, jak juz bede mial to zrobie zdjecie i sie pochwale B)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 12 2013 06:29am
Quote (TardekTJK @ 12 Jul 2013 14:27)
W ciagu najblizszych paru dni bede mial nowy wuz, jak juz bede mial to zrobie zdjecie i sie pochwale B)


:3
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 12 2013 06:30am
Quote (Atanok @ Jul 12 2013 01:29pm)
http://www.r-and-b1988.com/photo-m_other/burago-18-11029.jpg :3


Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 12 2013 06:31am
O kurwa paruwkowuz na propsie.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 12 2013 06:32am
Quote (Atanok @ Jul 12 2013 01:31pm)
O kurwa paruwkowuz na propsie.


Zamiast benzyny do baku lejesz wode z paruwek.
Go Back To Polska Topic List
Prev15765775785795801019Next
Add Reply New Topic New Poll