Quote (Msk @ 5 Jul 2013 16:18)
No wiem, nie chcę tego robić samemu. Ja chciałbym obkleić dwa zderzaki i oszczędzić na malowaniu ich.
Motyw jest tego typu, ze naklejka jest jednoczesciowa, musi byc dopasowana do kazdego zgiecia samochodu i musi byc naklejona perfekcyjnie, bo wszystkie bable powietrza czy zle zagiecia beda gowniano wygladac i moga sie odklejac.