d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15755765775785791019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 5 2013 08:16am
Quote (Msk @ 5 Jul 2013 15:52)
bawił się tu ktoś w specjalne folie do oklejania samochodu?




Samemu sie w to nie baw bo wyjdzie mega gowno. Takie rzeczy robi sie tylko w profesjonalnych serwisach, a nie u wieska mechanika, kolegi szwagra. To jest precyzyjna robota.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jul 5 2013 08:18am
No wiem, nie chcę tego robić samemu. Ja chciałbym obkleić dwa zderzaki i oszczędzić na malowaniu ich.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 5 2013 08:22am
Quote (Msk @ 5 Jul 2013 16:18)
No wiem, nie chcę tego robić samemu. Ja chciałbym obkleić dwa zderzaki i oszczędzić na malowaniu ich.


Motyw jest tego typu, ze naklejka jest jednoczesciowa, musi byc dopasowana do kazdego zgiecia samochodu i musi byc naklejona perfekcyjnie, bo wszystkie bable powietrza czy zle zagiecia beda gowniano wygladac i moga sie odklejac.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2013 08:32am
Jutro przyjeżdża typ z daleka oglądać wuz, który sprzedaję. Mam nadzieję, że nareszcie go ktoś kupi t.t
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jul 5 2013 08:33am
jaki wuz?
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2013 08:34am
Quote (Msk @ Jul 5 2013 03:33pm)
jaki wuz?


Audi A2, 2001 rok. Jak opierdolę to kupuję Forda Focusa/Forda Fusiona/Opla Astrę.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 5 2013 08:34am
Quote (Msk @ 5 Jul 2013 16:33)
jaki wuz?


BARDZO MALY HEHEHS.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2013 08:36am
Quote (Atanok @ Jul 5 2013 03:34pm)
BARDZO MALY HEHEHS.


Eheh.
:(
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 5 2013 08:37am
Quote (TardekTJK @ 5 Jul 2013 16:36)
Eheh.
:(


Smarta kup :rolleyes:
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2013 08:39am
Quote (Atanok @ Jul 5 2013 03:37pm)
Smarta kup  :rolleyes:


Nie, jebane guwno wywrotowe, wpadnie na mnie rowerzysta i mnie kurwa zabije.
ASTRA/FOCUS (2007/2008) ALBO FUSION (2008-2010)
Go Back To Polska Topic List
Prev15755765775785791019Next
Add Reply New Topic New Poll