d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1571572573574575598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Jan 12 2014 04:27am
btw jest nowy quest w old town w hub. O ile dobrze pamiętam 2,5 k capsli się dostanie ( mogę się mylić ) , wystarczy zagadać odpowiednio z "traderem", wyśle nas do swojego warehouse, który ktoś zamieszkał - można pokojowo rozwiązać akcje.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jan 12 2014 04:31am
Quote (CantTouchThis @ Jan 12 2014 12:27pm)
btw jest nowy quest w old town w hub. O ile dobrze pamiętam 2,5 k capsli się dostanie ( mogę się mylić ) , wystarczy zagadać odpowiednio z "traderem", wyśle nas do swojego warehouse, który ktoś zamieszkał - można pokojowo rozwiązać akcje.


daj imie enpeca, musze zaczac craftowac w koncu
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Jan 12 2014 04:34am
Quote (Lander @ Jan 12 2014 10:31am)
daj imie enpeca, musze zaczac craftowac w koncu


No "trader" po prostu :P. Ten murzyn co sprzedaje broń etc w Old Town w Hub. Jak idziesz tam do jego Warehouse wystarczy cały czas "pokojowe odpowiedzi" dawać i Ci goście co mu się wbili na posesję odejdą. Na końcu trzeba dać taką opcję ; coś pokroju "Przechwalasz się jaki to nie jesteś kozak i powoli wyciągasz broń "

btw, ktoś chętny na karawne Hub - Shady Shands ?

This post was edited by CantTouchThis on Jan 12 2014 04:34am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jan 12 2014 04:55am
No ja na karawany nie koche bo nawet pistoletu nie mam xd



maluy atak serca bo kupe matsow mam w plecaku xd
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Jan 12 2014 04:56am
Quote (Lander @ Jan 12 2014 10:55am)
No ja na karawany nie koche bo nawet pistoletu nie mam xd

http://i.imgur.com/kIhjo2M.jpg

maluy atak serca bo kupe matsow mam w plecaku xd


Mogę Ci coś zrobić jak partsy dasz. Ewentualnie chodź ze mną to może jakieś słabsze grupki się trafią ( bandits ) to znajdziesz coś ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jan 12 2014 05:06am
Quote (CantTouchThis @ Jan 12 2014 12:56pm)
Mogę Ci coś zrobić jak partsy dasz. Ewentualnie chodź ze mną to może jakieś słabsze grupki się trafią ( bandits )  to znajdziesz coś ?


Luz, ja sobie ogarne tylko pokaż mi gdzie ten trader bo go nie mgoe znalezc :D Jedyny handlarz w oldtown to jednooki czarnuch Jack, on jakby dal mi jakis quest ale w pipboyu jest otagowany jako "error"

/e a widze, no ale ciagle nie widze gdzie jego magazyn jest, bo ten na mapie to chyba nora deathclawow, c`nie?

This post was edited by Lander on Jan 12 2014 05:10am
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Jan 12 2014 05:10am
Quote (Lander @ Jan 12 2014 11:06am)
Luz, ja sobie ogarne tylko pokaż mi gdzie ten trader bo go nie mgoe znalezc :D Jedyny handlarz w oldtown to jednooki czarnuch Jack, on jakby dal mi jakis quest ale w pipboyu jest otagowany jako "error"


No to o tego chodzi. A nie pojawiła Ci się nowa lokacja obok Hub ?? "Warehouse" . Jak nie to nie wiem. Może zagadać jeszcze raz? Albo w inny sposób. Ewentualnie może trzeba level konkretny mieć.

EDIT : Nie, pojawi Ci się nowa lokacja obok Hub.

This post was edited by CantTouchThis on Jan 12 2014 05:10am
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Jan 12 2014 05:20am
Landi, to graj ze mną, buszlikiem i lucem, zapraszamy na arcziowego ts'a.
Member
Posts: 657
Joined: Jan 8 2014
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 12 2014 05:23am
Quote (Hver @ Jan 12 2014 12:20pm)
Landi, to graj ze mną, buszlikiem i lucem, zapraszamy na arcziowego ts'a.


jak landi ma luszczyce strun glosowych i nie moze muwic
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 12 2014 05:23am
Quote (Hver @ Jan 12 2014 12:20pm)
Landi, to graj ze mną, buszlikiem i lucem, zapraszamy na arcziowego ts'a.


;DDDDDDDDDDDDDDDDDD ekipa marzeń
Go Back To Polska Topic List
Prev1571572573574575598Next
Add Reply New Topic New Poll