d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15705715725735741019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 6 2013 04:12am
Quote (saszas @ Jun 6 2013 11:49am)
zerknij sobie na ostatni odcinek "kup i zrob" na tvn player- sl'a pincetke robio.
sporo wspolnego maja.


Tego czerwonego?
Nie mają aż tak sporo wspólnego, do SL'a droższe części (tylko niektóre części pasują z W124).
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 04:31am
Quote (Mentalista @ Jun 6 2013 10:12am)
Tego czerwonego?
Nie mają aż tak sporo wspólnego, do SL'a droższe części (tylko niektóre części pasują z W124).


yep.
pamietam tylko, ze pompke od sprysku brali ;)
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 8 2013 06:12pm
coś mi stuka w A4 w przednim zawieszeniu, byłem na stacji kontroli pojazdów na szarpakach i wahacze, amory, stabilne jak nowe.
Iso help :cry:
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 8 2013 06:19pm
Quote (Mentalista @ Jun 9 2013 12:12am)
coś mi stuka w A4 w przednim zawieszeniu, byłem na stacji kontroli pojazdów na szarpakach i wahacze, amory, stabilne jak nowe.
Iso help :cry:


Może coś się zepsuło.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jun 8 2013 06:23pm
Quote (dawid9400 @ 9 Jun 2013 02:19)
Może coś się zepsuło.


to może być po wut
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Jun 9 2013 02:26pm
Quote (Mentalista @ 9 Jun 2013 01:12)
coś mi stuka w A4 w przednim zawieszeniu, byłem na stacji kontroli pojazdów na szarpakach i wahacze, amory, stabilne jak nowe.
Iso help :cry:


Poduchy amoryzatora? tulejki stabilizatora?
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 9 2013 02:32pm
Quote (zuz9 @ Jun 9 2013 10:26pm)
Poduchy amoryzatora? tulejki stabilizatora?


prędzej stawiałbym na stabilny. Ale z tego co pamiętam to gumy na stabilnym zmieniałem razem z wahaczami.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Jun 10 2013 01:26am
chujowe gumy jak zalozyles, albo w chujowy sposob to nie po pracuja za dlugo :)
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Jun 10 2013 02:24am
widze ze tu o motorkach nie rozmawiacie duzo ale wrzuce moja kobylke
ma ~7 dni, dla mnie pierwsza pojemnosc 1000+ i bardzo pozytywnie jak narazie



Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Jun 10 2013 02:33am
Quote (Dami @ 10 Jun 2013 10:24)
widze ze tu o motorkach nie rozmawiacie duzo ale wrzuce moja kobylke
ma ~7 dni, dla mnie pierwsza pojemnosc 1000+ i bardzo pozytywnie jak narazie

http://img221.imageshack.us/img221/3783/20130609114247.jpg


Jaki dokladnie w nim motor siedzi? Wylada niezle! Tez mam motocykl bmw :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
Prev15705715725735741019Next
Add Reply New Topic New Poll