Quote (Dami @ 10 Jun 2013 10:24)
widze ze tu o motorkach nie rozmawiacie duzo ale wrzuce moja kobylke
ma ~7 dni, dla mnie pierwsza pojemnosc 1000+ i bardzo pozytywnie jak narazie
http://img221.imageshack.us/img221/3783/20130609114247.jpg
Jaki dokladnie w nim motor siedzi? Wylada niezle! Tez mam motocykl bmw