d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15695705715725731019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 31 2013 06:01pm
Quote (Msk @ 1 Jun 2013 01:51)


proponuje to

http://tablica.pl/oferta/opel-calibra-2-5v6-CID5-ID2bPLw.html#843819da3f

Albo bmw



This post was edited by Damundo on May 31 2013 06:04pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 1 2013 11:24am
poduszki tylnego zawieszenia i tłumik wymieniony. Kurwa nie te auto, prowadzenie w chuj się poprawiło (jeszcze bardziej) :D
Jeszcze może wymienię drążki kierownicze i alledrogo. Albo nie będę wymieniał, dunno jeszcze.
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jun 1 2013 03:03pm
Quote (Mentalista @ 1 Jun 2013 19:24)
poduszki tylnego zawieszenia i tłumik wymieniony. Kurwa nie te auto, prowadzenie w chuj się poprawiło (jeszcze bardziej) :D
Jeszcze może wymienię drążki kierownicze i alledrogo. Albo nie będę wymieniał, dunno jeszcze.


Czemu nie zostawisz dla siebie? :unsure:
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 1 2013 03:17pm
Quote (miki2387 @ Jun 1 2013 11:03pm)
Czemu nie zostawisz dla siebie? :unsure:


http:// alledrogo .pl/mercedes-w124-coupe-c124-gaz-zamiana-i3288947387.html

Bo zakupię w takim stanie, z takim wyposażeniem tylko manual ofc :)
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 5 2013 03:56pm


co sądzicie o takiej wlepie? :D
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jun 5 2013 03:58pm
Quote (Mentalista @ 5 Jun 2013 22:56)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296276_663906023635027_698344667_n.jpg

co sądzicie o takiej wlepie? :D


killah wannabe? :d
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 5 2013 03:59pm
Quote (Prezes @ Jun 5 2013 11:58pm)
killah wannabe? :d


W124 lubi brąz :D
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Jun 5 2013 11:53pm
Quote (Mentalista @ 1 Jun 2013 18:24)
poduszki tylnego zawieszenia i tłumik wymieniony. Kurwa nie te auto, prowadzenie w chuj się poprawiło (jeszcze bardziej) :D
Jeszcze może wymienię drążki kierownicze i alledrogo. Albo nie będę wymieniał, dunno jeszcze.


Troche Ci to zeszlo. :P
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 6 2013 02:39am
Quote (zuz9 @ Jun 6 2013 07:53am)
Troche Ci to zeszlo.  :P


No powiem Ci, że bałem się, że będę musiał całe sanki z tyłu ściągać zaciski, dyfer i wszystkie wahacze żeby te poduszki zmienić dlatego tak się z tym ociągałem. Ale w końcu dało radę bez wyciągania czegokolwiek, z kanału wymienić tylko musiałem się psychicznie zebrać :D
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 03:49am
Quote (Mentalista @ Jun 1 2013 09:17pm)
http:// alledrogo .pl/mercedes-w124-coupe-c124-gaz-zamiana-i3288947387.html

Bo zakupię w takim stanie, z takim wyposażeniem tylko manual ofc :)


zerknij sobie na ostatni odcinek "kup i zrob" na tvn player- sl'a pincetke robio.
sporo wspolnego maja.
Go Back To Polska Topic List
Prev15695705715725731019Next
Add Reply New Topic New Poll