Quote (myr00n @ 20 May 2013 17:56)
Ziomeg, on trolluje w co drugim topicu, a Ty sie dales nabracz ?:<
Ja tam ciagle nie wierze, ze te jedzenie co wkleja, to jego :< ALe jak juz trolluje, to niech robi to w przemyslany sposob

bo pisac, ze sie ma spodnie za 300/400 euro, a wklejac gowno, to fail
