Quote (Bart3k @ Feb 23 2015 05:12pm)
pojutrze nowy lapek i gram mocno bo na moim zepsutym low fps :drool:
:) a ja w srode przesiadam sie z lapka na stacjonarke w koncu, pozwol, ze tez sie pochwale, naraszcie bedzie mozna po napierdalac w gry po ludzku ( ale chujowo to brzmi ) xd