d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1565758596082Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 03:29pm
Quote (kubaba5 @ 20 Feb 2014 22:28)
ej mam bf4 na pc i nie bardzo ogarniam tego orgina.
Czy mi sie wydaje czy serio wiekszosc serwow ma 0 graczy na np. 64 itd?
probuje automatycznie wyszukiwac gier np z classic conquest i ni chuja :P
Zawsze ręcznie szukacie serwów czy jak?


roznie, teraz jzu czesciej wchodze do ulubionych, ktore sobie zapisalem :)



gra tu ktos z tlumikiem? bardzo obniza sile ognia i zasieg?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 20 2014 03:46pm
Quote (kubaba5 @ 20 Feb 2014 22:28)
ej mam bf4 na pc i nie bardzo ogarniam tego orgina.
Czy mi sie wydaje czy serio wiekszosc serwow ma 0 graczy na np. 64 itd?
probuje automatycznie wyszukiwac gier np z classic conquest i ni chuja :P
Zawsze ręcznie szukacie serwów czy jak?


Wchodzisz na battleloga, bierzesz sortowanie serwerów i wybierasz sobie jakie chcesz, ja mam zaznaczone wszystkie mapy/dodatki, wielkość mapy 64 graczy, wolne miejsca 0-5-10 i hardckore. I wtedy pokazuje w przeglądarce tylko takie.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 20 2014 03:48pm
Quote (Grigo @ Feb 20 2014 11:29pm)
roznie, teraz jzu czesciej wchodze do ulubionych, ktore sobie zapisalem :)



gra tu ktos z tlumikiem? bardzo obniza sile ognia i zasieg?


Na sniperkach w chuj widać różnice z silencerem, ale taki mg4 z tłumikiem na lockerze... Mmm środek pizdeczki
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 03:53pm
Quote (Unsatiable @ 20 Feb 2014 22:48)
Na sniperkach w chuj widać różnice z silencerem, ale taki mg4 z tłumikiem na lockerze... Mmm środek pizdeczki


az sprobuje, ale myslalem nad tlumikiem do ak12, tylko czy sie oplaca zamiast np hamulca wylotowego to wziac? i ktory tlumik, roznia sie czyms?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 20 2014 03:53pm
ale na chuj komus tlumik?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 20 2014 03:53pm
Quote (Grigo @ Feb 20 2014 11:53pm)
az sprobuje, ale myslalem nad tlumikiem do ak12, tylko czy sie oplaca zamiast np hamulca wylotowego to wziac? i ktory tlumik, roznia sie czyms?


chyba tylko wygladem i dzwiekiem, ale ja gram bez dodatkow na lufie jesli chodzi o karabiny szturmowe.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 03:54pm
Quote (Unsatiable @ 20 Feb 2014 22:53)
chyba tylko wygladem i dzwiekiem, ale ja gram bez dodatkow na lufie jesli chodzi o karabiny szturmowe.


czemu bez dodatkow?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 20 2014 03:54pm
Quote (Grigo @ Feb 20 2014 11:54pm)
czemu bez dodatkow?


w bf3 zawsze mialem ciezka lufe jako dodatek, ale w bf4 jakos najlepiej mi sie strzela bez dodatkow.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Feb 20 2014 04:02pm
ja w karabinach gralem z tlumikiem, lepiej mi sie strzelalo, kule opadaja szybciej.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2014 04:04pm
na jakiej mapie/trybie najszybciej narobie xxx uzdrowień?
Go Back To Polska Topic List
Prev1565758596082Next
Add Reply New Topic New Poll