Quote (kubaba5 @ 20 Feb 2014 22:28)
ej mam bf4 na pc i nie bardzo ogarniam tego orgina.
Czy mi sie wydaje czy serio wiekszosc serwow ma 0 graczy na np. 64 itd?
probuje automatycznie wyszukiwac gier np z classic conquest i ni chuja

Zawsze ręcznie szukacie serwów czy jak?
Wchodzisz na battleloga, bierzesz sortowanie serwerów i wybierasz sobie jakie chcesz, ja mam zaznaczone wszystkie mapy/dodatki, wielkość mapy 64 graczy, wolne miejsca 0-5-10 i hardckore. I wtedy pokazuje w przeglądarce tylko takie.