☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev
1
56
57
58
59
60
1473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 167731
Replies: 14721
Track Topic
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#571
Aug 7 2013 03:45pm
dobry jezu a nasz panie ja pierdole takie granie..............
0/4 chyba lee sinem mialem na topie bo ich ezreal w 13 minucie 8/1
i gral sobie 1v2, a thresh z voli uznali, ze beda na topie z malphem i mnie ruchali pod turretem xd
ZoltySubmarine
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#572
Aug 7 2013 03:47pm
Quote (Unsatiable @ Aug 7 2013 11:45pm)
dobry jezu a nasz panie ja pierdole takie granie..............
0/4 chyba lee sinem mialem na topie bo ich ezreal w 13 minucie 8/1
i gral sobie 1v2, a thresh z voli uznali, ze beda na topie z malphem i mnie ruchali pod turretem xd
latwo dosc
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#573
Aug 7 2013 03:48pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 7 2013 11:47pm)
latwo dosc
jescze najgorsze jest to, ze malph nie mial farmy bo wymaxowalem sobie E i byl do tylu chyba z 30 cs, a pod koniec doszedl +20 czy jakos tak
This post was edited by Unsatiable on Aug 7 2013 03:48pm
raiderpl
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold
:
986.14
#574
Aug 7 2013 04:08pm
jakie mieliscie wyjscia z jakim wynikiem do dywizji ?
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#575
Aug 7 2013 04:23pm
Quote (raiderpl @ Aug 8 2013 12:08am)
jakie mieliscie wyjscia z jakim wynikiem do dywizji ?
10-0 czelendzer
ZoltySubmarine
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#576
Aug 7 2013 04:34pm
jeszcze jedna kurewka wezmie yoricka na mnie, a zajebie mu rodzine i ddos komputra ma zapewniony. bardziej wkurwia niz teemo
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#577
Aug 7 2013 05:14pm
druga gre przegralem, ale typ naprawde wyjebal mocno, a poza tym jungler i tak nafidowal z midem wiec tak czy siak bysmy przegrali:P
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#578
Aug 7 2013 05:16pm
mam 4k rp i tak sobie mysle, ze moze sie przeniose na east
ZoltySubmarine
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#579
Aug 7 2013 05:17pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 01:16am)
mam 4k rp i tak sobie mysle, ze moze sie przeniose na east
przenies sie na turk i za reszte pokupuj cukierkowe skiny
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#580
Aug 7 2013 05:17pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 01:17am)
przenies sie na turk i za reszte pokupuj cukierkowe skiny
jakie cukierkowe
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
56
57
58
59
60
1473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact