d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev156575859601473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 03:45pm
dobry jezu a nasz panie ja pierdole takie granie..............
0/4 chyba lee sinem mialem na topie bo ich ezreal w 13 minucie 8/1 :o i gral sobie 1v2, a thresh z voli uznali, ze beda na topie z malphem i mnie ruchali pod turretem xd
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 03:47pm
Quote (Unsatiable @ Aug 7 2013 11:45pm)
dobry jezu a nasz panie ja pierdole takie granie..............
0/4 chyba lee sinem mialem na topie bo ich ezreal w 13 minucie 8/1 :o i gral sobie 1v2, a thresh z voli uznali, ze beda na topie z malphem i mnie ruchali pod turretem xd


latwo dosc
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 03:48pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 7 2013 11:47pm)
latwo dosc


jescze najgorsze jest to, ze malph nie mial farmy bo wymaxowalem sobie E i byl do tylu chyba z 30 cs, a pod koniec doszedl +20 czy jakos tak

This post was edited by Unsatiable on Aug 7 2013 03:48pm
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Aug 7 2013 04:08pm
jakie mieliscie wyjscia z jakim wynikiem do dywizji ?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 04:23pm
Quote (raiderpl @ Aug 8 2013 12:08am)
jakie mieliscie wyjscia z jakim wynikiem do dywizji ?


10-0 czelendzer
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 04:34pm


jeszcze jedna kurewka wezmie yoricka na mnie, a zajebie mu rodzine i ddos komputra ma zapewniony. bardziej wkurwia niz teemo
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:14pm
druga gre przegralem, ale typ naprawde wyjebal mocno, a poza tym jungler i tak nafidowal z midem wiec tak czy siak bysmy przegrali:P
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:16pm
mam 4k rp i tak sobie mysle, ze moze sie przeniose na east
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 05:17pm
Quote (Unsatiable @ Aug 8 2013 01:16am)
mam 4k rp i tak sobie mysle, ze moze sie przeniose na east


przenies sie na turk i za reszte pokupuj cukierkowe skiny
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:17pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 01:17am)
przenies sie na turk i za reszte pokupuj cukierkowe skiny


jakie cukierkowe
Go Back To Polska Topic List
Prev156575859601473Next
Add Reply New Topic New Poll