Quote (Lander @ 7 Feb 2013 12:55)
maruderem na różdżki
+
Nie chce mi sie znowu aktów robić od nowa, dlatego w djabła nie grałem
no jak grasz maruderem na rozdzki to sie nie dziw, polecam jakas 2h macke i elo ablo popatrz na poradniki i cos swojego uklep lub zrob podobny. a1 robi sie 5 min jesli masz masz kogos.
polecam witchem na summony grac wtedy nc nie robisz : >
This post was edited by kaaba on Feb 7 2013 07:00am