d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev156575859601197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Feb 7 2013 06:50am
Quote (Lander @ 7 Feb 2013 12:49)
no ale na cruelu
wbijasz na random party i expisz, stajesz z tylu i bijesz ich z odleglosci, elo

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 7 2013 06:55am
Quote (kaaba @ Feb 7 2013 02:50pm)
wbijasz na random party i expisz, stajesz z tylu i bijesz ich z odleglosci, elo


maruderem na różdżki
+
Nie chce mi sie znowu aktów robić od nowa, dlatego w djabła nie grałem
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 7 2013 06:56am
Quote (mysk8er @ 7 Feb 2013 13:49)
Ale Ty na hita padasz xd


co kurwa nie znaczy ze na ledge bede padal od tego guwna na hita...
up
Quote (EustachyMotyka @ 7 Feb 2013 13:34)
pomoze ktos z  generalem graviciusem na cruel?:|




This post was edited by EustachyMotyka on Feb 7 2013 06:57am
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Feb 7 2013 06:59am
Quote (Lander @ 7 Feb 2013 12:55)
maruderem na różdżki
+
Nie chce mi sie znowu aktów robić od nowa, dlatego w djabła nie grałem
no jak grasz maruderem na rozdzki to sie nie dziw, polecam jakas 2h macke i elo ablo popatrz na poradniki i cos swojego uklep lub zrob podobny. a1 robi sie 5 min jesli masz masz kogos.
polecam witchem na summony grac wtedy nc nie robisz : >

This post was edited by kaaba on Feb 7 2013 07:00am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 7 2013 07:04am
Quote (kaaba @ Feb 7 2013 02:59pm)
no jak grasz maruderem na rozdzki to sie nie dziw, polecam jakas 2h macke i elo ablo popatrz na poradniki i cos swojego uklep lub zrob podobny. a1 robi sie 5 min jesli masz masz kogos.
polecam witchem na summony grac wtedy nc nie robisz : >


Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 7 2013 07:47am
Skupuję chromatic orby po 5fg. Z 10 bym kupił.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2013 08:26am
eustah jakiś bug, nie moge do ciebie napisac ani do party aprosic
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 7 2013 09:42am
Już mi się zaczyna nudzić ta gra.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2013 09:43am
Quote (mysk8er @ 7 Feb 2013 16:42)
Już mi się zaczyna nudzić ta gra.


cemu :< ?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 7 2013 09:44am
Quote (mysk8er @ 7 Feb 2013 16:42)
Już mi się zaczyna nudzić ta gra.


mnie tez, mam chujowe itemy i dostaje wpierdol hehe
Go Back To Polska Topic List
Prev156575859601197Next
Add Reply New Topic New Poll