d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev15657585960339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 25 2012 02:06pm
Quote (Elfisher @ 25 Mar 2012 22:00)
ciezko ci bedzie znalezc dobry i darmowy odtwarzacz z obsluga filmow hd i napisow :)
jak chcesz to moge wrzycic jakis film w .mkv z napisami i sprawdzic czy aceplayer lyknie


Dzięki ale nie potrzeba raczej. Jeśli chodzi o płatne to na myapple juz kilka wyczaiłem, niestety póki co żywie sie darmowymi aplikacjami ale akurat do filmów nic dobrego nie znalazlem
moze zanim bedzie jb to zrobia update flexplayera
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 25 2012 02:19pm
od dawna sie zastanawiam czy jest mozliwosc ustawienia w itunes folderu z muzyka ktory bedzie automatycznie aktualizowany z biblioteka muzyczna w telefonie. jest taka opcja jesli chodzi o zdjecia, ustawiam folder i jak cos do niego wrzuce to itunes automatycznie to kopiuje do ajfona. jak to zrobic z muzyka? teraz recznie dodaje kazdy utwor nowy do biblioteki ale troche to niewygodne bo jak pozyczam z jutube kilka piosenek na dzien to nie pamietam potem ktore juz dodalem a ktore nie i trzeba wyszukiwac zeby sie nie dublowaly. iso pomoc
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 25 2012 02:24pm
Quote (Elfisher @ 25 Mar 2012 22:19)
od dawna sie zastanawiam czy jest mozliwosc ustawienia w itunes folderu z muzyka ktory bedzie automatycznie aktualizowany z biblioteka muzyczna w telefonie. jest taka opcja jesli chodzi o zdjecia, ustawiam folder i jak cos do niego wrzuce to itunes automatycznie to kopiuje do ajfona. jak to zrobic z muzyka? teraz recznie dodaje kazdy utwor nowy do biblioteki ale troche to niewygodne bo jak pozyczam z jutube kilka piosenek na dzien to nie pamietam potem ktore juz dodalem a ktore nie i trzeba wyszukiwac zeby sie nie dublowaly. iso pomoc



a nie da sie po jailbreaku jakos omijac itunes, zeby wykrylo iphone jako pamiec masowa?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 25 2012 02:35pm
Quote (imnoise @ 25 Mar 2012 22:24)
a nie da sie po jailbreaku jakos omijac itunes, zeby wykrylo iphone jako pamiec masowa?


moze i sie da ale po co? nie o to mi chodzi.
zalozmy ze w bardzo legalny sposob zdobywam kilka piosenek. teraz zeby je wrzucic dodaje je do katalogu w itunes, ale chodzi mi o to zebym po pobraniu mogl wrzucic je do swojego folderu z muzyka, a po wlaczeniu itunes zeby te nowe nuty ktorych jeszcze nie ma w ipodzie byly automatycznie dodawane bez recznego wklejania. jak wykryje mi ipoda jako pendrive to w niczym nie pomoze.

/e
znalazlem w preferencjach itunes ze moge wybrac sobie lokalizacje folderu itunes media w ktorym stworzylo mi sie kilka innych, miedzy innymi "music" ale po wklejeniu piosenki nie synchronizuje jej z ipodem wiec kicha :(

This post was edited by Elfisher on Mar 25 2012 02:37pm
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 26 2012 03:26pm
Jest jakis aktualnie jailbreak który blokuje simlocka? ^_^
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Mar 26 2012 11:56pm
Kiedyś jak miałem SE to logowałem się do programu my phone explorer i tam miałem wszystkie moje widamosci kontakty etc oraz mogłem z tego programu z pozycji komputera wysłać sms'y czy można jakoś wysłać z itunes?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 27 2012 08:53am
Quote (Styczenx1600 @ 27 Mar 2012 07:56)
Kiedyś jak miałem SE to logowałem się do programu my phone explorer i tam miałem wszystkie moje widamosci kontakty etc oraz mogłem z tego programu z pozycji komputera wysłać sms'y czy można jakoś wysłać z itunes?


kontakty i wiadomosci (?) sa archiwizaowane w kopii zapasowej przy kazdej synchronizacji w itunes. nie da sie z poziomu programu ich przegladac, zarzadzac nimi ani wysylac/tworzyc nowych
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 3 2012 10:56am
szukam darmowego translatora ktory nie bedzie wymagal polaczenia z internetem. angielski to mus ale jakby mial jeszcze kilka jezykow to byloby fajnie ;]
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 4 2012 02:58am
Quote (cOr @ 3 Apr 2012 18:56)
szukam darmowego translatora ktory nie bedzie wymagal polaczenia z internetem. angielski to mus ale jakby mial jeszcze kilka jezykow to byloby fajnie ;]


http://itunes.apple.com/hk/app/rozmowki-polsko-angielskie/id391469103?mt=8
~3zl
lepszego w tak niskiej cenie raczej nie znajdziesz
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Apr 4 2012 06:09am
Hmm, jaki jest najlepszy player do plikow HD w formacie mkv? Mam teraz AVPlayerHD i dziala niby spoko, ale w momentach kiedy jest bardzo duzo roznych animacji/ruchu podczas filmu to zaczyna klatkowac :/
Go Back To Polska Topic List
Prev15657585960339Next
Add Reply New Topic New Poll