d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev156575859601961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 29 2011 05:55am
Quote (Tuniziano @ Oct 29 2011 12:46pm)
Super informacja pozerze.
wiadomka
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Oct 29 2011 07:05am
Tydzien temu znalazlem w tym topicu rozmowe nt. Breaking Bad. Sciagnalem serial i jestem niesamowiscie zachwycony. Wlasnie skonczylem 4 sezon i moja reakcja to "gieb moar!!!". Czy polecacie jeszcze jakies inne fajne seriale?

Btw ostatnia scena z Fringiem jest epicka :thumbsup:

Quote (Leothyr @ 29 Oct 2011 15:22)
Dobrze kurwa cieszymy się ale mógłbyś zedytować wpis tak żeby nie spoilować innym, co?


Nie denerwuj sie Leoś :cry:

This post was edited by SchoolOfRock on Oct 29 2011 07:33am
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 29 2011 07:22am
Quote (SchoolOfRock @ Oct 29 2011 02:05pm)


Dobrze kurwa cieszymy się ale mógłbyś zedytować wpis tak żeby nie spoilować innym, co?
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Oct 29 2011 07:41am
Quote (SchoolOfRock @ 29 Oct 2011 15:05)
Tydzien temu znalazlem w tym topicu rozmowe nt. Breaking Bad. Sciagnalem serial i jestem niesamowiscie zachwycony. Wlasnie skonczylem 4 sezon i moja reakcja to "gieb moar!!!". Czy polecacie jeszcze jakies inne fajne seriale?

Btw ostatnia scena z Fringiem jest epicka  :thumbsup:


the wire, luther, sons of anarchy, supernatura, life. Dużo moge wypisac, a nie wiem co lubisz.



O czym jest to walking dead? Ostatnio mnie zainteresowało, bo wszyscy się tym jarają strasznie.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 29 2011 07:44am
Quote (sleeperek @ Oct 29 2011 02:41pm)
the wire, luther, sons of anarchy, supernatura, life. Dużo moge wypisac, a nie wiem co lubisz.



O czym jest to walking dead? Ostatnio mnie zainteresowało, bo wszyscy się tym jarają strasznie.


epidemia, w chuj zombiaków i grupa survivorów :P Mi się 1 sezon całkiem podobał, ale to 6 odcinków w s1 to jakaś kipna...

boardwalk emire - epic shiettt, serial o latach 20 w ameryce, prohibicja alkoholu, etc. jestem po 3 odcinkach.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 29 2011 07:46am
Quote (sleeperek @ Oct 29 2011 02:41pm)
the wire, luther, sons of anarchy, supernatura, life. Dużo moge wypisac, a nie wiem co lubisz.



O czym jest to walking dead? Ostatnio mnie zainteresowało, bo wszyscy się tym jarają strasznie.


Całkiem realistyczny scenariusz epidemii zombie.
Mi sie podoba, chociaż za zombie nie przepadam.

E: Jericho się rozkręca pod sam koniec, chociaż i tak za dużo wkurwiającej propagandy >.<

This post was edited by Leothyr on Oct 29 2011 07:55am
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Oct 29 2011 01:47pm
Warto ogladac Sons Of Anarchy i Walking Dead? Widze, ze duzo osob sie tym jara, prosilbym o jakies konstruktywne wypowiedzi. Dzisiaj zaczynam Fringe.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 29 2011 01:49pm
Quote (krss @ 29 Oct 2011 21:47)
Warto ogladac Sons Of Anarchy i Walking Dead? Widze, ze duzo osob sie tym jara, prosilbym o jakies konstruktywne wypowiedzi. Dzisiaj zaczynam Fringe.


walking dead bardzo polecam. oklepana tematyka, ale fajny klimat osaczenia.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Oct 29 2011 01:51pm
Quote (imnoise @ Oct 29 2011 09:49pm)
walking dead bardzo polecam. oklepana tematyka, ale fajny klimat osaczenia.


DOBRA, PANIE JAKUBIE, ZAUFAM, ALE JAK CRAP TO UWAZAJ :angry:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 29 2011 01:52pm
CHEJ RENCE PRZY SOBIE ZIOMUŚ
PIŁA FLAKI I ZOMBIAKI NIE MA LIPY
Go Back To Polska Topic List
Prev156575859601961Next
Add Reply New Topic New Poll